Perşembe, Kasım 30, 2023

Çavuşbaşıspor'un zirve keyfiİstanbul 1.Amatör Lig 14.Grubu lideri Çavuşbaşıspor'da iki zorlu mücadeleden 3'er puanla ayrılmanın sevinci hakim.

Kırmızı-Beyazlı ekipte Teknik Sorumlu Kamil Çolak yaptığı açıklamada 6 puan değerinde maçlar kazandıklarının altını çizerken, "Hafta içi Perşembe günü deplasmanda Samandıra FK iki gün sonra S.Mehmed Han SK ile evimizde karşılaştık. İki zor maçtan galibiyetle ayrıldık. Kağıt üzerinde 3 puan gibi gözükse de  6 puan değerinde maçlar oynadık. Grubumuzda çok kalite, iyi takımlardan oluşuyor... puan durumunda, maç sonuçlarında bunu görebiliyoruz. Her takımın bir birinde puan alabileceği iyi takımlardan oluşan bir grupta yer alıyoruz . Takım olarak iyi çalışıyoruz,  çok kalite, yetenekli ve karakterli oyuncu grubumuz var" diye konuştu.


Çolak açıklamalarının devamında ise rakiplerine saygı duyan bir kimlikle maçlara çıktıklarına vurgu yapıp, "Biz rakiplerimize saygı duyuyoruz, sahada en iyisini yapmaya çalışıyoruz her maça oyuncularımızı  motivasyonu , konsantrasyon olarak en iyi  şekilde hazırlanma gayretindeyiz. İyi bir hava yakaladık ve galibiyet serimizi devam ettirmek istiyoruz.  Hafta sonunda evimizde Kaynarcaspor ile çok önemli ve zor bir maça çıkıyoruz. Hiçbir rakibi puan tablosundaki yeri ile değerlendirme lüksümüz yok. Bu sebeple işimizi şansa bırakmadan, rehavet havasına da girmeden galibiyet alan taraf olmak istiyoruz." dedi.

TALİP ERCAN ( ERHA BEYKOZ )

Hiç yorum yok:

Kavakpınar transferde 'Uygun' adım

İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Kavakpınarspor stoper Samet Uygun'u renklerine bağladı.