Salı, Kasım 21, 2023

Gümüşsuyuspor ve Çiğdemspor dostçaİstanbul 1.Amatör Lig 13.Grup'ta yer alan iki Beykoz temsilcisi olan Gümüşsuyuspor ile Çiğdemspor'un mücadelesinden gol sesi çıkmadı.

Beykoz derbisi adına yakışır şekilde çekişmeli hırslı ve centilmence geçti. İki takım da birbirine saygılı ama mücadeleci oyunu  beraberlikle sonuçlandı.

Maçın son dakikasında Gümüşsuyuspor net bir gol pozisyonundan yararlanamadı. Burkay kaleci ile karşı karşıya kaldığı anda ayağından topu aşarak olası bir gol pozisyonunu sonuçlandıramadı.

Bu arda Gümüşsuyuspor Takımında Sakatlık nedeni ile risk edilmeyen Yakup Kaan Semiz'in yerine kadroda ilk 11'de ilk kez yer bulan 16 yaşındaki Genç Kaleci Kayra Yılmaz, Çiğdemspor forvetine gol şansı tanımazken güven veren hali ile alkışı fazlası ile 

Stat : Paşabahçe
Hakemler : Recep Oğuz Akkuş, Ahmet Berat Ertürk, Çağatay Yılmaz
Çiğdemspor : Kadir Kaptanoğlu, Ekrem ( Dk.66 Enes Taha ), Yiğit, Mehmet, Güner Can, Ahmet Keskin, Batuhan Kaan, Mert Salim ( Dk.66 Abdullah ), Suat ( Dk.75 Ömer Faruk ), Eser, Kadir Alaca ( Dk.86 Abdülbaki )
Yedekler : Furkan, Ömer Ali, Mert Yeşilbaş, Tuncay, Sait Emre
Antrenör : Çetin Aksu
Gümüşsuyuspor : Kayra, Baran, Fatih, A.Rahim, Burkay, Batuhan ( Dk.82 Emirhan ), Alihan, Bahadır, Ali Asker ( Dk.70 Anıl ), Emir Alp, Bahadır ( Dk.44 Abdülsamet )
Yedekler : Ogün, Berkay, Oğuzkaan, Mert Ali, Kerem, Çağdaş, Ali Samet
Antrenör : İrfan Avşar
Kırmızı Kart : Dk.90 Kadir Kaptanoğlu ( Çiğdemspor )

Haber: Talip Ercan - ERHA

Hiç yorum yok:

Özgün Şala yeniden Bahçelievlerspor'da

Bu sezon İstanbul Süper Lig'de mücadele edecek olan Bahçelievlerspor, eski forveti Özgün Şala'yla anlaştı.