Cumartesi, Kasım 25, 2023

İstanbul 1. Amatör Lig 25 Kasım 2023 Cumartesi Sonuçları



İstanbul 1. Amatör Lig'de heyecan devam ediyor...




1. Grup
12.30 Gökçealispor-Fenerköyspor (İzzettin) 2-3'ken 72. dakikada saha olayları sonucu tatil edildi.
14.30 Yeniköy 1924-Çanakçaspor (Terkos) 8-0
14.30 Oklalıspor-S.Kadıköyspor (İzzettin) 1-1
14.30 Değirmenköy 1963-Kuzeyin Kaplanları (Değirmenköy) 2-9
15.00 B.Gençordu-Kumburgazspor (Güzelce) 2-0




3.Grup
10.45 Esenlerspor-Güzelhisarspor (İBB B.Paşa) 3-1
12.00 Anadolu Esenyurtspor-Yeşildirekspor (Gürpınar) 4-3
12.30 S.Esentepespor-Ateştuğlaspor (Cebeci) 3-4
14.30 P.Fethiyespor-Ç.Ümitspor (Çayırbaşı) 3-1
14.30 Şirinevlerspor-B.Çukurspor (Özel İdare) 3-2



5. Grup
09.00 Rumeli Kavağıspor-Bağcılar İSTOÇ (Çayırbaşı) 5-4
10.45 Malkoçoğluspor-H.Çetinkayaspor (Cebeci) 3-0
12.30 Avcılar GB-Neslişahspor (Avcılar) 1-0
15.30 Fatih Hilalspor-Cevizlispor (Mimarsinan) 0-1
16.30 Altıntepsispor-Yeni Özkartalspor (İBB B.Paşa) 3-1



7. Grup
10.00 Küçükpazarspor-YL Konaklarspor (Mimarsinan) 1-0
10.45 Emirganspor-Z.Yeşiltepespor (Çayırbaşı) 4-1
14.30 Söğütlüçeşmespor-Balatspor (S.Kartal) 1-1
14.30 HR Paşaspor-B.Gelişimspor (Y.Tunaoğlu) 3-2
15.00 Hamidiyespor-G.Sarayspor (Hasbahçe) 0-6



9. Grup
12.30 Artvinspor-Esenyurt 19 Mayıs (Özel İdare) 3-2
12.30 Sultanmuratspor-Kadırgaspor (S.Kartal) 1-2
12.30 Damlaspor-Parsellerspor (H.Doğan) 3-2
13.00 Çağlayanspor-Pınarspor (Hasbahçe) 3-0
14.30 Altınyıldızspor-Etilerspor (N.Sevik) 4-2


11. Grup
12.30 Telsizspor-Sanayi Mahallesi (Merkezefendi) 1-1
12.30 Ferahevlerspor-Cevatpaşaspor (Çayırbaşı) 3-0
12.30 Vardarspor-Aksarayspor (N.Sevik) 0-1
14.00 Azimspor-Çıksalınspor (Kanarya) 1-0
17.00 Havataşspor-Mecidiyeköyspor (İBB GOP) 3-1



13. Grup
14.00 Kartalgücü-Dolayobaspor (Kartal 75. Yıl) 0-3
14.30 Adalarspor-Şile Denizspor (Yakacık) 2-3
16.00 P.Kaynarcaspor-İnkılapbirspor (Kaynarca) 1-6
16.00 Çiğdemspor-Girne GSK (Paşabahçe) 4-0
19.00 K.Bakkalköyspor-F.Dumlupınar (Esatpaşa) 0-4



15. Grup
12.00 Tunusbağıspor-Karabekirspor (Selimiye) 1-2
14.15 Kavakpınarspor-Elmalıspor (Kaynarca) 4-0
15.00 A.Doğuşspor-Soğuksuspor (Esatpaşa) 4-1
15.00 M.Yıldızspor-Sancaktepespor (Başıbüyük) 1-0
16.00 Atalarspor-P.Kavakpınarspor (Kartal 75.Yıl) 2-2

1 yorum:

Altinyildiz dedi ki...

Altinyildiz 3 etiler 1

Özgün Şala yeniden Bahçelievlerspor'da

Bu sezon İstanbul Süper Lig'de mücadele edecek olan Bahçelievlerspor, eski forveti Özgün Şala'yla anlaştı.