Cumartesi, Mayıs 14, 2022

İstanbul 1. Amatör Lig 14 Mayıs 2022 Cumartesi Sonuçları



İstanbul 1. Amatör Lig'de 11. hafta heyecanı bugün tekli gruplarda başlayacak.

1. GRUP
10.00 İstanbulspor-İzzettinspor (Şenlikköy) 4-0
14.00 Selimpaşaspor-Yeniköy 1924 SK (M.Gürsu) 2-0
16.00 Akörenspor-Karacaköy Bld (M.Gürsu) 1-4
16.00 S.Ortaköyspor-Anadolu Esenyurt (S.Ortaköy)  3-6
16.00 Akalanspor-Karaağaçspor (İhsaniye) 1-1

3. GRUP
14.00 Çanakçaspor-Tepecik Anadoluspor (İhsaniye) 7-0
14.00 Örnek İY-Gümüşyakaspor (Esenyurt Bld) 2-4
16.00 Ormanlıspor-Gümüşpınarspor (Ormanlı) 5-2
16.00 Esenkent Gençlik-Bollucaspor (Esenyurt Bld) 4-1
16.00 Karadeniz İ.O-Değirmenköy 1963 SK (B.Çekmece) 1-1

5. GRUP
16.00 S.Çeşme Birlikspor-Malkoçoğluspor (İFA) 1-4
16.00 Şişli Gençlikspor-Yeşildirekspor (Y.Tunaoğlu) 1-3
16.00 Haydarspor-Barışspor (N.Sevik) 2-1
16.00 Büyükderespor-Yeşil Ilgazspor (Çayırbaşı) 1-1'ken 90+4'te tatil
16.00 B.Paşa Doğanspor-Yeni Yüzyıl Gençlik (B.Paşa Bld) 1-1

7. GRUP
13.00 Hürriyet Eğitimspor-Cevizlispor (Hasbahçe) 1-1
14.00 Sağmalcılarspor-Siirt İst.Y.Selimspor (İBB B.Paşa) 0-4
16.00 Kanaryaspor-Güzelhisarspor (Kanarya) 3-2
16.00 Ayazağa Esenspor-Z.Burnu 1957 SK (Ayazağa Atatürk) 4-0
17.00 Ulutepespor-Taşlıtarlaspor (Nurtepe) 1-5

9. GRUP
12.00 Esenyurt Acarspor-Kayaşehirspor (Esenyurt Bld) 1-0
12.00 Mahmutbeyspor-Ramispor (Mahmutbey) 1-1
14.00 Taksimspor-Olimpiyatspor (Y.Tunaoğlu) 3-0 h (Olimpiyat sahaya çıkmadı)
16.00 Küçükayasofyaspor-Eroğluspor (İBB Yenikapı) 1-0
17.00 Tozkoparan Birlikspor-Tahtakale Kartalları (Şenlikköy) 0-2

11. GRUP
14.00 B.Güneşlispor-Tepebağ Kültürspor (Mahmutbey) 0-2
14.00 Marufspor-İMÇ Sakaryaspor (B.Paşa Bld) 4-0
14.00 S.Yenimahallespor-K.M.Paşaspor (Çayırbaşı) 3-0
14.30 Gültepe Özgençlik-FK 1864 (Yeşilova) 0-2
16.00 Alemdarspor-Şişli Yaylaspor (Gazi Mahallesi) 1-3

13. GRUP
15.00 Gelişimspor-Şenlikköy GB (Beyoğlu) 3-1
16.00 Gürpınarspor-Fatih Hilalspor (Gürpınar) 3-1
16.00 M.K.Paşaspor-Boyacıköyspor (Avcılar Atatürk) 2-3
16.00 Esenlerspor-İkitellispor (İBB B.Paşa) 1-1

15. GRUP
12.00 Mecidiyeköy Tayfunspor-Damlaspor (Y.Tunaoğlu) 1-2
14.00 Altınyıldızspor-Güneşlispor (N.Sevik) 2-1
15.00 Gedikpaşaspor-Hamidiyespor (Halkalı Etap) 0-0
17.00 Y.Levent Konaklarspor-B.Gümüşhanespor (İ.İnönü) 1-1

17. GRUP
15.00 Sapanbağlarıspor-Gülensuspor (Kartal 75. Yıl) 4-4
16.00 Çavuşoğluspor-Sitespor (Kartal Yunus) 3-2
16.00 Karabekirspor-Fikirtepe Dumlupınar (Ümraniye Bld) 1-2
16.00 Selamsızspor-Örnekspor (Selimiye) 4-2
--.-- Güllabağlarspor-Beykoz Yenimahalle 0-3 h

19. GRUP
14.00 Yakacıkspor-P.Kaynarcaspor (Yunus) 4-2
14.30 Ortadağspor-Kozyatağı İY (Sarıgazi) 3-2
16.30 Taçspor-Fındıklıspor (Dudullu) 7-0
16.30 Aydınlıspor-1923 Esenkentspor (Orhanlı) 0-2
17.00 Üsküdar Anadolu-Elmalıspor (Beylerbeyi) 5-0

21. GRUP
12.30 Sarıgazispor-P.Çamlıkspor (Sarıgazi) 4-4
14.30 Fetih Kelkitspor-Kartal Elçispor (Dudullu) 3-0
16.00 Harb İşspor-Hasanpaşaspor (Gülsuyu) 2-3
18.30 Tuzla GB-Anadolu Hisarı İY (Orhanlı) 3-3

Hiç yorum yok:

Şişli Yaylaspor Maruf'un başına bela oldu!

İstanbul 1. Amatör Lig 11. Grup'ta kalma mücadelesi veren Şişli Yaylaspor sahasında Çankırı Marufspor'u 1-0 yenerek rakibini zirvede...