Cumartesi, Eylül 04, 2021

Silivrispor stres attı


Yeni sezon hazırlıkları için yoğun bir tempoda çalışan Silivrisporlu oyuncu ve teknik ekip günün yorgunluğu ile birlikte idman stresini Silivri sahilinde hep birlikte bir cafe'de attı.

Silivri’de yapılan akşam idmanının ardından tüm kadro soluğu sahilde aldı. Silivrispor Kulüp 2. Başkanı Nuri Çolakoğlu ve Futbol Şube Sorumlusu Halil Şahin’in organize ettiği programda tüm kadro bir saatliğine de olsa stresten uzak bir ortamda dinlendi. Haftayı yaptıkları çift idmanla sürdüren Silivrispor’da takım oyuncuların talebi anında yerine getirildi. Silivri sahilinde bulunan bir işletmede tüm kadro ve teknik heyet ile birlikte yönetim kurulu üyeleri hep birlikte bol bol sohbet ederek yeni sezon değerlendirmelerini yaptılar. Nuri Çolakoğlu ve Halil Şahin’in organize ettiği programın ardından tüm takım sahilde kısa bir gezi de yaparak tesislerde tekrardan bir araya gelerek kamplarına devam ettiler.

Haber: Engin Akın

Hiç yorum yok:

Katibim Futbol Turnuvası 19 Eylül'de başlıyor

Üsküdar Amatör Spor Kulüpleri Birliği ve Üsküdar Belediyesi iş birliğiyle her yıl geleneksel olarak Katibim Futbol Turnuvası 19 Eylül Pazar ...