Pazartesi, Şubat 24, 2014

Yenişehirspor Numan'la galibiyete ulaştı

İstanbul 2. Amatör 11.Grup'ta Yenişehirspor Pınarspor'u 90+2'de Numan Bilgin'in attığı golle 1-0 yendi.


Maça hızlı başlayan Yenişehirspor, maçın ilk yarısında Murat Şahin ve Numan Bilgin'in  buldukları pozisyonları değerlendiremezken, Şahin'in bir şutu da direkten döndü. İlk yarı da gol sesi çıkmazken, ikinci yarı iki takım da üç puan için adeta kıyasıya savaştı. Yenişehirspor, taraftarı da arkasına alırken ikinci yarı rakibine karşı büyük ölçüde üstünlük sağladı. 90+2’de sahaya çıkan Numan Bilgin, Murat Şahin’in kullandığı köşe vuruşundan gelen topu, kafayla vurarak ağlarla buluşturdu. Maçın başından beri hiç susmayan Yenişehirspor taraftarları, maç sonu takımını alkışlayarak galibiyeti futbolcularla kutladı.


Yenişehirspor'un Teknik Direktörlüğünü Beşiktaşlı eski futbolcu Özcan Kocaman yaparken, PTT'den Oğuzhan, Hasköyspor'dan Ercan, Hasan Alataş, ÜVeys, Gönen Belediyespor'dan Orhan Kaşkaş, Feriköy'den Numan ve Sinan, Alucra Doluderespor'dan Mert Yavru, Okmeydanı Fetih'ten Cemal, Tophane Tayfunspor'dan Emre ve Rıdvan, Beyoğlu Yeniçarşıspor'dan da Sergen Rıdvan'ı kadrosuna kattı.


Yerel Futbol Sitesi

Hiç yorum yok:

Koral: BAL ve amatör ligler başlamalı

Beşyüzevlerspor Kulüp Başkanı Mustafa Koral, profesyonel liglerin seyircisiz olarak başladığını, amatör liglerinde aynı şekilde başlaması ge...