Cuma, Kasım 24, 2023

Elmalıspor'da çifte üzüntüİstanbul 1.Amatör Lig 15. Grup'ta hafta içi maçında Paşabahçe Stadında Ataşehir Doğuşspor'a mağlup olan Beykoz Elmalıspor'da çifte üzüntü hakim...

Bordo-Yeşilli Ekipte Kulüp Başkanı Adem Ünal yaptığı açıklamada, "Bir şanssızlıktır gidiyor... Zaten hafta içi maçlarında işleri nedeni ile futbolcularımızda sıkıntı yaşıyorduk. Bir de Ataşehir Doğuşspor maçında ilk yarıda üst üste yaşadığımız sakatlıklar oyun planlarımızı altüst etti. İlk yarının ortalarında ilk önce Hakan Kaymakoğlu yaşadığı sakatlık sonrası Omuz bağlarında zedelenme nedeni ile oyundan çıktı, hatta ambulans çağırdık. Bu şoku atlatmadan bu kez de Muhammed Özdin dizinden sakatlanıp çıktı. Bu şoklara karşın bulduğumuz penaltı golü ile 1-0'da öne geçtik. Sağbekimiz İsmail Can Makas orta sahada görev yapan Ahmet Demirkol değişiklik hakkımız bittiğinde yaşadığı sakatlık nedeni ile mecburen oyunda kaldılar. Rakibimiz Ataşehir Doğuşspor ikinci yarıda bulduğu gollerle maçı kazandı. Temiz bir maçtı, rakibimizi de kutluyorum" şeklinde konuştu.

'12 eksikle çıkma durumumuz var'
Cumartesi günü deplasmanda şampiyonluk hesapları yapan Kavakpınarspor ile karşı karşıya geleceklerini anımsatan Başkan Ünal, " Bu maç öncesinde tam 12 futbolcumuzun maça çıkamama durumu söz konusu. Sınavı olan, sakatlık sorunu yaşayanların yanı sıra iş saatleri nedeni ile gelme ihtimali zayıf futbolcularımız nedeniyle büyük bir sıkıntı yaşamaktayız. Öte yandan çıkmak zorunda olduğumuz bir maçta var. Ne yapacağımızı şaşırmış durumdayız " dedi.

TALİP ERCAN ( ER-HA BEYKOZ )

Hiç yorum yok:

Tolga Burak Gider İFA Spor'da

Bölgesel Amatör Lig 2. Grup ekiplerinden İFA Spor, deneyimli futbolcu Tolga Burak Gider'i renklerine bağladı.