Cuma, Kasım 10, 2023

Çavuşbaşıspor'da hedef üç puan


İstanbul 1.Amatör Lig 14.Grubunun lideri olan Çavuşbaşıspor'da hafta sonunda oynanacak olan Pendik Emekspor müsabakasının hazırlıkları devam etti.

Teknik Sorumlu Kamil Çolak Yönetiminde yapılan antrenmanlarda neşe hakim. İlk iki maçlık periyottan iki galibiyetle ayrıldıklarını anımsatan Kamil Çolak seriyi üçe çıkarma niyetinde olduklarını söyledi.

"Sezona güzel bir başlangıç yaptık, bu da gerek takıma gerekse de camiamıza çok olumlu yansıdı. Oldukça deneyimli oyunculardan kurulu bir takımız. Hafta sonunda Pendik Emekspor deplasmanına çıkacağız. Rakibimizin grupta son sırada yer almasından doğabilecek rehavet havasına kesinlikle fırsat vermeyeceğiz. Çıkıp rakibimize de saygımızı gösterip güzel bir futbol ve 3 puanla evimize döneceğiz " şeklinde konuşan Kırmızı-Beyazlı ekibin deneyimli antrenörü maçın skoruna etki edecek pek çok oyuncularının bulunduğunu da sözlerine ekledi.

Pendik Emekspor-Çavuşbaşıspor karşılaşması 12 Kasım Pazar Günü Saat 14.00'de Kaynarca Sahası'nda başlayacak.

TALİP ERCAN ( ER-HA BEYKOZ )

Hiç yorum yok:

Beykoz Masterler zirveye bir adım daha yaklaştı

İstanbul Veteranlar Futbol Ligi B Grubunda son haftalarda aldığı galibiyetler ile dikkatleri biranda üzerine çeken Beykoz Masterler Sk takım...