Pazartesi, Temmuz 02, 2018

Ispartakule Beşiktaş Futbol Okulu Aytaç'a emanet

Ispartakule'de faaliyetlerini sürdüren Ispartakule Beşiktaş Futbol Okulları, alt yapı için çalışmaları hızlandırdı. Siyah-Beyazlılar tecrübeli teknik direktör Uğur Aytaç’ı göreve getirdi.


Ispartakule Beşiktaş Futbol Okulları Genel Koordinatörü Yılmaz Canpolat yaptığı açıklamasında "Futbol okullarımız için Uğur Aytaç hocamızla anlaşmış bulunuyoruz. Öğrencilerimizi emin ellere teslim ettik. Hocamıza güveniyoruz. İnşallah önümüzdeki yıllarda Beşiktaşımıza çok sayıda yetenekli gençler yetiştirecek. Bütün branşlarda hedefimiz önce ahlaklı daha sonrada başarılı sporcular yetiştirmek.Ben anlaşmanın her iki taraf içinde hayırlı olmasını diliyorum" dedi.


Uğur Aytaç ise "Beşiktaş olunca bütün akan sular duruyor. Ispartakule Beşiktaş Futbol Okulları Genel Koordinatörü Yılmaz Canpolat bu teklifi yaptığı zaman hiç düşünmeden kabul ettim. Beşiktaş Futbol Okulu'nu yakından tanıyorum, biliyorum. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Başarı için ve yukarıya oyuncu yetiştirmek için elimizden ne geliyorsa o gayreti göstereceğimize kimsenin şüphesi olmasın" ifadelerini kullandı.


Haber: Yılmaz Aktepe

Hiç yorum yok:

Pendikspor sezona Serik yenilgisiyle başladı

Misli.com 2’nci Lig Kırmızı Grup’ta Serik Belediyespor ile Pendikspor karşılaştı. Maçı Serik Belediyespor 2-0 kazandı.