Cumartesi, Temmuz 21, 2018

Ramos yuvada kaldı

Tarihinde ilk kez Süper Amatör Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Maltepe Yıldızspor, geçen sezonun şampiyon kadrosundan Erhan Yeygül ile yeniden anlaştı.


‘Ramos’ lakaplı stoper, geçtiğimiz günlerde kulüp lokalinde düzenlenen imza töreniyle kendisini bir sezonluğuna daha sarı siyahlı renklere bağladı. Yeygül “Transferimde büyük emeği olan başkanım Arzu Kesici Lüleci’ye ve hocam Murat Lüleci’ye teşekkür ederim” dedi.


Başarılarda dolu bir kariyer
Futbola İcadiyespor’da başlayan ve alt yapısını bu kulüpte alan Erhan daha sonra Acıbadem Üsküdar SK’ye geçti ve bu ekibin tarihinde ilk kez 1. Amatör’e çıkan kadrosunda yer aldı. Erhan 2015-2016 sezonuna ise 1. Amatör’de Acıbadem Üsküdar’da başladıktan sonra ara transferde Doğangüneşspor’a transfer oldu ve Kırmızı-Beyazlılar’ın 1. Amatör Lig’e çıkmasında önemli pay sahibi oldu. 2015-16 sezonunda İstanbul Kemahspor’un namağlup 2. Amatör’den 1. Amatör’e çıktığı kadonun as isimlerinden olan Erhan Hasköyspor'da da Süper Amatör Lig grup şampiyonluğu yaşadı, turuncu beyazlılarla Klasman Grubu'nda mücadele etti. 'Ramos' geçen sezon da Maltepe Yıldızspor ile 1. Amatör Lig şampiyonluğu yaşadı.
Başarı oyuncunun CV’sinde İstanbul Ataşehirspor, Dolayobaspor (Süper Amatör) Kurtköyspor (Süper Amatör) da yer alıyor.

Hiç yorum yok:

Kupa Beyleri: Türkiye Kupası'na damga vuran 12 amatör takım

Türkiye Kupası'na damga vurmuş amatör kulüpleri hatırlamaya ne dersiniz?