Perşembe, Temmuz 19, 2018

'Görüşme var ama açıklama yapmadım'

Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği Başkanı Hakan Ünsal, Bölgesel Amatör Lig'de yaş kontenjanı konusunda TFF Yönetim Kurulu Üyesi Ali Düşmez'le görüştüklerini ancak ortada bir karar olmadığını söyledi.


Kontenjanın 1989'a düşürüldüğü, gelecek sezon da tamamen kaldırılacağına dair bir açıklama yapmadığını belirten Hakan Ünsal, Hürriyet Gazetesi'nden Efkan Bucak'a yaptığı açıklamada "Böyle bir çalışmamız var. TFF Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Ali Düşmez'e sorunları ve sıkıntıları anlattık, anlayışla karşıladı ve tekrar değerlendirme yapacaklarını söyledi. Ancak kesinlikle tarafımdan yapılmış bir açıklama yok. Resmi açıklamayı TFF ve Sayın Ali Düşmez yapacak, biz de derneğin sitesinden duyuru yapacağız. Şu an beklemedeyiz" dedi.


TFF geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, amatör liglerde 1990 ve öncesi doğumluları 'yaşı büyük' oyuncu statüsünde kabul etmiş ve bu durum büyük tepkiye yol açmıştı.

Hiç yorum yok:

G.Saray beğenmedi, Maltepe'de oynadı, yurt dışında yıldız oldu

Türkiye’de Galatasaray ve Yeni Malatyaspor’un deneyip beğenmediği, bir sezon BAL’da Maltepespor forması giyen Elvis Sakyi, İsrail Süper Lig ...