Cuma, Temmuz 27, 2018

İstanbul Gençlergücü'nde özel bir kutlama

Güngören ilçesi kulüplerinden İstanbul Gençlergücü, kuruluşunun 8. yıl dönümünü ve genç başkanı Özgür Subaşı’nın doğum gününü bir arada kutladı.


İstanbul Gençlergücü camiası iki sevinci birden yaşadı. Kulübün kuruluşunun 8. yıl dönümü ve Başkan Özgür Subaşı’nın doğum günü, Güngören 15 Temmuz Stadı’nda sanatçı Şebnem Ceyhan’ın katılımıyla kutlandı.
Bu mutlu günde Başkan Özgür Subaşı saha içinde, özel olarak hazırlanan pastayı keserken, Sanatçı Şebnem Ceyhan da Subaşı’na eşlik etti. Burada kısa bir açıklama yapan Subaşı “Kuruluşumuzun sekizinci yıl dönümünde kutlama etkinliklerimiz için sahayı bize açan, ayrıca her daim desteklerini bizden esirgemeyen Güngören Belediyesi’ne teşekkür ederim. Kuruluş yıl dönümümüz benim doğum günüme denk geldi, güzel bir tesadüf oldu. Kulübümüzün yanında olan ve bize desteklerini sunan herkese şükranlarımı sunuyorum” dedi.


 


Hiç yorum yok:

Zirveden birden dibe: BAL'dan trajik şekilde düşen 15 kulüp

Bölgesel Amatör Lig 2010-11 sezonundan bu yana hayatımızda. Bu ligin özellikle düşme statüsü tartışılırken, dünyada eşi benzeri bulunmayan s...