Cumartesi, Temmuz 14, 2018

Erka Yapı amatör futbola desteğini sürdürüyor

Erka Yapı, Kağıthane’deki amatör futbol kulüplerine 2017 yılında başladığı destek 2018’de de devam ediyor.


Kağıthane merkezli Erka Yapı, ilçede faaliyet gösteren Harmantepe, Hürriyet Eğitim,Kağıthane Sadabad, Güney Yıldızı, Çatalzeytin Zümrüt ve Nurtepe ve kulüplerinin forma, eşofman gibi ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.


Erka Yapı, bu anlamlı destekle Kağıthane’deki söz konusu kulüplerde, 10 ila 17 yaş grupları arasında spor yapan çocuk ve gençler için eşofman takımı ve forma yaptırılarak 250’ye yakın çocuk ve gence ulaşıldı.


Erka Yapı Yön. Krl. Üyesi Ziya Karagöz, ”Geçen yıl ilk defa böyle bir şey yaptık.Çocukların ve gençlerin başarılarını görünce çok mutlu olduk. Manevi tarafı bizim için daha önemliydi. İçinde spor aşkı olan çocukların başarısı bizi daha başka sevindirdi” dedi.


Ziya Karagöz, Kağıthane’deki spor kulüplerine katkılarının daha da artırarak süreceğinin altını çizerken, çocukların ve gençlerin gelişimine spor yoluyla yapılan desteklerin karşılığının olmadığını da belirtti


ERKA YAPI HAKKINDA
Temelleri 1986 yılında atılan Erka Yapı, 2000’li yıllara kadar Bahçelievler, Kağıthane ve Beykoz İlçeleri ve Rusya’da konut inşaatlarına imza attı. Erka Grup 1999-2009 yılları arasında; Türkiye’de Erka Yapı iştiraki olan İda İnşaat adıyla, Rusya’da Almis İnşaat adıyla taahhüt işlerini gerçekleştirdi. Erka Yapı, bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışında 2250 konut yaptı.


 

Hiç yorum yok:

Amatörler için karar ertelendi, nedeniyse...

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Türkiye'deki tüm amatör lig müsabakalarının yeni tip koronavirüs (Kovid-19) pandemisi nedeniyle ekim a...