Cennet Barbarosspor U-13’leri namağlup şampiyon oldu.


Küçükçekmece Cennet Barbarosspor’un bünyesinde alt yaş kategorisinde bulunan U-13 takımı,23.Grupta gösterdiği üstün performansla namağlup şampiyon oldu.
İstanbul U-13 Ligi’nde mücadele eden Cennet Barbarosspor U-13 takımı oynadığı 13 maçta 1 beraberlik ve hiç yenilgi almayarak 37 puan toplayarak en yakın takipçisi Çıksalınspor’a 7 puan fark atarak 23.grupta namaglûp şampiyonluğunu ilan etti.
Ligin 13.Haftası Kemal Aktaş sahasını da Bağcılarspor ile karşılaşan Cennet Barbarosspor U -13 takımı karşılaşma boyunca rakibine göre üstün futbol sergiledi ve Barış(3),Yiğit, Berkay, Mete, Ömer Faruk attığı gollerle rakibini 7-0 farklı skorla mağlup ederek üç puanı alırken şampiyonluğunu da ilan etmiş oldu.
 Elde ettikleri şampiyonlukla ilgili konuşan Cennet Barbarosspor Genel Kaptanı Dursun Tokgöz, Sporcularımız büyük ve tarihi bir başarıya imza atarak hem ilçemize hem de bizlere büyük bir gurur yaşattılar. Elde edilen başarıdan ötürü öncelikle başarının mimarı sporcularımızı kutluyor ve hepsine teşekkür ediyorum. Başarımızı inancımıza bağlıyorum. Oyuncularımla başarıya inandık ve başardık. Bu başarımızı tüm Cennet Barbarosspor’a armağan ediyoruz.
Bu işi yaparken öncelikli amacım gençlerini spora teşvik etmektir. Şuan Cennet Barbarosspor U-19, U-15, U-14, U-13 ve U-12 kategorilerinde yaklaşık 250 sporcumuz bulunuyor.  Hiçbir yerden ücret almadan tamamen gönüllülük esasına göre bu işi yapıyorum. Bizler artık Cennet Barbarosspor’un elde ettiği sportif başarılarla da gündeme gelmesini istiyoruz.
                                     
 Bunu başarmak için sağ olsun Kulüp Başkanımız Tahsin Özgül, takım için maddi manevi desteklerini esirgemiyor. Fakat bizler her zaman destek veren ve desteklerini esirgemeyen Küçükçekmece Belediye Başkanımız Temel Karadeniz ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk’e vermiş oldukları desteklerden dolayı kulübüm adına teşekkür ederim dedi.
Tokgöz, takımın önümüzdeki günlerde yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına eleme maçları oynayacağız buradan da başarılı çıkarak ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyorum, Türkiye Şampiyonasına konsantre olduk. İnşallah buradan da tarihi bir başarı ile dönmek istiyoruz.
HABER:Yılmaz AKTEPEPAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus