Ağrı'nın sporcu fabrikası: BayazıtsporAğrı 1. Amatör Lig'de mücadele veren Bayazıtspor, sahip olduğu lisanslı sporcu sayısıyla adeta Ağrı'nın sporcu fabrikası gibi...

111 sporcusu ile Ağrı'da en çok sporcuya sahip takımların başında gelen Bayazıtspor, Ağrı amatör liginde erkekler kategorisinde 3, TFF Kaadınlar 3. Ligi'nde tek takımla şehri temsil ediyor. Her yıl neredeyse 100 lisanslı sporcuyu Türk sporuna kaznadıran Bayazıtspor, çoğu takımların yılda 5-6 bin lira ile mücadele ettiği sezonda bu parayı sadece evrak ve resim parası vererek lisans yaptığı açıkladı.

'Varolmak en büyük şampiyonluk'
Bayazıtspor Kulübü'nden yapılan açıklamada, "Ağrı'da bütün kulüpleri taplasak, bizim kadar lisans yapamamıştır. Bizim kulübümüze bügüne kadar ne valilik ne kaymakamlık ne de belediyeden herhangi bir destek almadığımızı, her katagoride mücadele ettiğimizi, varolmanın en büyük şampiyonluk olduğunu her kesime kanıtlamış bulunmaktayız. 2015 yılında 111 lisans yaparak rekor kırmış ve 2016 yılındada aynı rekoru elimizde oldugunu TFF tarafında tescili yapılmıştır" denildi.


YerelFutbol.com

Bayazıtspor Kadın Futbol Takımı


PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus