Bollucaspor Bursa'da finaldeU14 Türkiye Şampiyonası'nda Bursa'da mücadele eden Bollucaspor, ikinci maçını da kazanarak adını finale yazdırdı. B Grubu'nda yer alan İstanbul ekibi, ilk maçını bay geçtikten sonra ilk maçında Türkiye U14 Şampiyonası Bursa Grubu'nda Bollucaspor ikinci maçında İzmit Yıldızsporu 2-0 mağlup etti.

Karşılaşmayı İstanbul'dan gelen Bollucaspor taraftarları ve Bollucaspor Başkanı Veysel Bahadır, ailesiyle birlikte takip etti.

İlk yarıda adeta futbol resitali yapan taktik oynayan bir Bollucaspor vardı. İlk yarı rakibine nefes aldırmayan Bollucaspor yüklense de devre 0-0 eşitlikle kapadı.

İkinci yarı başlar başlamaz baskısına ve ataklarına devam eden Bollucaspor 52'de Harun, üç kişiyi çalımlayıp ceza sahasına girer girmez kalecinin sağından topu ağlarla buluşturdu. Yıldızspor atak yapıp kontraya çıkma çabası sergilediği anlarda 70 de Kadir'in ceza sahası dışından muhteşem vuruşuyla maç 2- 0'a geldi. Maçta başka gol olmayınca Bolucaspor sahadan 2-0 galip ayrılarak adını finale yazdırdı. 

Final mücadelesinde İstanbul ekibi, 15 Mayıs Pazar günü, saat 11:00'de, Kocaeli Güneşspror ile karşılaşacak. 

HABER-FOTOĞRAF: ENBİYA KESKİN
PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus