19 Mayıs Fair Play turnuvası Küçükçekmece'de başladı.


19 Mayıs Atatütk'ü anma Gençlik ve spor bayramı kapsamında Küçükçekmece Belediyesi ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği tarafından  19 Mayıs Fair Play Gençlik Futbol Turnuvası düzenledi.
İstanbul Trabzonspor tesislerinde başlayan Futbol turnuvasında 1997 ,2000 arasında doğumlu lisanslı sporcuların oynadığı turnuva da Küçükçekmece ilçesinde bulunan 32 takım eleme usulüne göre mücadele verecek.
İstanbul Sinopspor ile Yeşilova Esnafspor takımları arasında yapılan açılış maçı ile start aldı. Turnuvanın il günü İstanbul Sinopspor-Yeşilova Esnafspor normal süresi 5-5 bitmesi sonucunda penaltı atışlarında 7-6 üstünlüklük sağlayan Yeşilova Esnafspor takım oldu.
Küçükçekmece İdman Yurdu-10-Söğütlüşemespor-4
İFAspor-11-Bezirganbahçespor-5
Sultanmuratspor-2-Halkalı Taştepespor-6
İstanbul Demirspor-9-İstanbul Balkanspor-0
İkitellispor-4-Gedikpaşaspor-2Futbol Turnuvası 1,2,3,4 ve Fair Play takımına (son 8 takım içerisinden seçilecektir) çeşitli hediyeler verilecektir. En iyi taraftar grubunun kulübüne de ödül verilecektir.Futbol Turnuvası ödül töreni 19 Mayıs 2016 Perşembe günü turnuvadan hemen sonra “Halkalı Meydanında” gerçekleşecektir.
HABER:Yılmaz AKTEPE
PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus