Pazar, Eylül 17, 2023

İshaklıspor tek golle kazandı


Bölgesel Amatör Lig'de yer alan iki İstanbul temsilcisinin Bolu Abant kamplarındaki hazırlık maçında Beykoz İshaklıspor, Maltepespor'u 1-0 mağlup etti.

Tarihinde ilk kez TFF Bölgesel Amatör Lig'de mücadele etmeye hazırlanan Boğaziçi ekibi, yılların deneyimli rakibi karşısında sahadan tek gollü galibiyetle ayrıldı. 

Karşılaşmaya Kalede Yakup, Serhat, Talha, Hakan, Erhan, Alim, Onur Aydın, Onur Karavuş, Taner, Ramazan, Ömer Coşkun'dan oluşan Bordo-Mavili ekipte kaydedilen tek gol ise Ramazan ile geldi.

45.Dakikada organize gelişen Beykoz İshaklı atağında soldan bindirme yapan Taner, topu yerden Ramazan ile buluşturdu, onun da vuruşunda top ağlarla buluştu.

Bu arada karşılaşmayı Beykoz İshaklıspor Başkanı Ali Cinel, Asbaşkan Selim Şimşek ile Maltepespor Başkanı Ömer Lefzan yöneticileri ile birlikte izlediler.Müsabakanın ardından görüşlerini açıklayan Beykoz İshaklıspor Başkanı Ali Cinel, oynanan futboldan memnun olduğunu ifade ederken, " Maç genelinde üstün bir performans ortaya koyan futbolcularımı kutluyorum. Bizlere güzel bir galibiyet yaşattılar. İnşallah ilk kez yer alacağımız ligde sürpriz takımlardan biri olmak istiyoruz. Metin Aydemir Hocamız ve futbolcularımıza güveniyoruz " şeklinde konuştu.

HABER Talip ERCAN / FOTOĞRAF Muhammed Batun

Hiç yorum yok:

İshaklı, Şile Yıldız maçından 3 puan bekliyor

Tarihinde ilk kez mücadele ettiği  TFF Bölgesel Amatör Ligde müthiş bir başarıya imza atan Beykoz İshaklıspor'da Cuma günü Beykoz Stadın...