Perşembe, Eylül 14, 2023

Alican Çetinsoy Gümüşsuyuspor'da


İstanbul 1. Amatör Lig ekiplerinden Gümüşsuyuspor tecrübeli kanat oyuncusu Alican Çetinsoy'u kadrosuna dahil etti.

Yeşil-Beyazlı ekibin Kulüp Merkezinde yapılan özel tören ile sembolik imzasını atan Çetinsoy yeni takımı ile antrenmanlarına başladı.

Gümüşsuyuspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Kaptanı Necdet Kocaman İmza Töreninde yaptığı açıklamada, "Takıma takviyelerimiz devam ediyor. Sadece transfer yaptık demek için değil Alican'da olduğu gibi nokta transferlere imza atıyoruz. Yeni sezonda bir biri ile uyumlu, güzel tribünlerde hoş sedalar bırakacak bir kadro şekillenmeye başladı. İrfan Avşar Hocamız ile futbolcu kardeşlerimiz hedeflerimizi, beklentileri biliyor" diye konuştu.

Barbarosspor, Koşuyoluspor, Ataşehirgücü, Tunusbağıspor, Rize Ardeşen Pirinçlikspor gibi takımlarda forma giyen yetenekli futbolcu ise Gümüşsuyuspor'a transfer olmaktan mutlu olduğunu söylerken, " Bu anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. İyi bir camiaya geldiğimi düşünüyor, her şeyin hayırlısı diyelim " şeklinde konuştu.

TALİP ERCAN ( ER-HA BEYKOZ )

Hiç yorum yok:

İsmail Uçan İstanbul'da görev almak istiyor

Uzun yıllar İstanbul Anadolu yakasında teknik direktörlük yapan, son dönemde Kocaeli bölgesinde takım çalıştıran İsmail Uçan bu sezon yenide...