Çarşamba, Mayıs 24, 2023

İstanbul 2. Amatör Lig 24 Mayıs 2023 Çarşamba Programı



İstanbul 2. Amatör Lig'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor...
 

2. Grup
15.00 Fenerköyspor-Istrancaspor (Fenerköy) 9-1
15.00 Kavaklıspor-Prestij Atletik (M.Gürsu) 4-3
15.00 Haraççıspor-İhsaniyespor (Taşoluk) 2-1
15.00 Üstün FK-B.Çavuşluspor (B.Çekmece) 2-0 
--.-- Subaşıspor-Kuzeyin Kaplanları 0-3 h

4. Grup
15.00 Tozkoparan Birlik-G.Özgençlikspor (Güngören) 2-4
15.00 Beyoğluspor-Sultançiftliğispor (Beyoğlu) 2-2
15.00 Gayretspor-Boğaziçispor (N.Sevik) 6-1
15.00 Kemerburgazspor-Örnek İY (Kemerburgaz) 7-1
15.00 GOP Şemsipaşa-Harmantepespor (İBB GOP) 1-7

6. Grup
13.00 Esen Bayburtspor-1863 Boğaziçi SK (Z.Ekinli) 4-3
15.00 Yeşilpınarspor-Telsizspor (Karadolap) 0-4
17.00 KK Mevlanaspor-Fatih Yaylaspor (İBB GOP) 2-2
--.-- B.Kartaltepespor-Yıldırım Bosnaspor 0-3 h
--.-- Sultangücü-K.Atakentspor 0-3 h

8. Grup
13.00 H.Çetinkayaspor-Gedikpaşaspor (Güngören) 1-3
13.00 Çağlayanspor-Özgenspor (Nurtepe) 4-0
15.00 Sivasspor-Çırçır İmarspor (Mahmutbey) 1-0
15.00 Gümüşderespor-Esenyurt Kartalspor (Kilyos) 3-2
15.00 Altınayspor-MK Paşaspor (Mimarsinan) 0-2'yken Altınayspor 6 kişi kaldı.

10. Grup
15.00 Şişli Anadoluspor- Alemdarspor (Y.Tunaoğlu) 1-3
15.00 Uskumruspor-B.Çukurspor (Çayırbaşı) 0-5
15.00 Balkanspor-S.Yeşilyaylaspor (Yeşilova) 8-1
15.00 Mollaaşkıspor-Aslantepe GSK (Mimarsinan) 2-2
17.00 Haznedarspor-Nişanca GSK (Güngören) 3-0

12. Grup
13.00 Trabzonspor-Kadimspor (Yeşilova) 1-2
17.00 Ç.Zümrütspor-Cevatpaşaspor (Örnektepe) 3-2
17.00 B.Orduspor-CPS Karlıtepespor (Mahmutbey) 2-3
--.-- GOP Barbarosspor-Büyükderespor 3-0 h
--.-- Kent Yıldızspor-Z.Burnu Yıldızspor 0-3 h

14. Grup
15.00 B.Paşa Doğanspor-Çelikspor (B.Paşa Bld) 0-8
17.00 Zekeriyaköy GSK-Öz Yavuzselimspor (Çayırbaşı) 2-1
17.00 Balıkyoluspor-İ.Atakentspor (B.Çekmece) 3-0
17.00 G.Emeksanspor-Yeni Özkartalspor (Karadolap) 1-8

16. Grup
14.00 Kozyatağı İY-A.Doğuşspor (Yenisahra) 1-1
15.00 Altınşehirspor-Feneryoluspor (Beylerbeyi) 4-5
15.00 Fındıklıspor-Soğanlıkspor (Başıbüyük) 1-0
15.00 Sancaktepe Bld-İcadiyespor (Sarıgazi) 3-0
16.00 Yenisahraspor-SM Hanspor (Yenisahra) 1-1

18. Grup
13.00 Kemahspor-Ataşehirgücü (Selimiye) 0-0
15.00 Şile Denizspor-İyi Gençlik (Şile) 9-3
15.00 Acıbademspor-Güllübağlarspor (Selimiye) 3-2
15.00 Zümrütevlerspor-S.Yenidoğanspor (Gülsuyu) 3-4
15.00 Altınordu İY-Örnekspor (Yunus) 2-5

4 yorum:

Adsız dedi ki...

Esenbayburt 5-4 Boğaziçi

Adsız dedi ki...

gültepe:3
tozkoparan:2

4.grup maçı İLK YARI SONA ERDİ.
2. yarı yeni başladı.

Adsız dedi ki...

4. Grup
Tozkoparan:2
Gültepe:4
Maç sonucu

Adsız dedi ki...

Altınşehir 4 feneryolu 5

Türkiye U15 Şampiyonası İstanbul elemeleri kuraları çekildi

Türkiye U15 Şampiyonası İstanbul elemelerinin kuraları bugün çekildi.