Pazar, Mayıs 21, 2023

İstanbul 2. Amatör Lig 21 Mayıs 2023 Pazar Sonuçları



İstanbul 2. Amatör Lig'de 11. hafta çiftli grup karşılaşmaları 21 Mayıs 2023 Pazar günü oynandı.


2. Grup
15.00 İhsaniyespor-Kavaklıspor (İhsaniye) 0-3
15.00 Kuzeyin Kaplanları-Üstün FK (Kavaklı) 7-0
15.00 B.Çavuşluspor-Haraççıspor (Değirmenköy) 4-2
16.00 Prestij Atletik-Istrancaspor (Güzelce) 4-0
--.-- Subaşıspor-Fenerköyspor 0-3 h

4. Grup
11.00 Örnek İY-Gayretspor (B.Hakkı) 0-15
15.00 GOP Şemsipaşaspor-Tozkoparan Birlikspor (İBB GOP) 2-8
15.00 Sultançiftliğispor-G.Özgençlik (Z.Ekinli) 3-3
15.00 Harmantepespor-Kemerburgazspor (Y.Kemal) 4-3
17.00 Boğaziçispor-Beyoğluspor (İ.İnönü) 0-2

6. Grup
13.00 K.Atakentspor-Yıldırım Bosnaspor (Şenlikköy) 0-16
15.00 F.Yaylaspor-Esen Bayburtspor (N.Sevik) 6-2
15.00 1863 Boğaziçi-Yeşilpınarspor (Çayırbaşı) 3-2
--.-- Telsizspor-Sultangücü 3-0 h
--.-- KK Mevlanaspor-Bakırköy Kartaltepespor 3-0 h

8.  Grup
14.00 Altınayspor-Sivasspor (Mimarsinan) 1-5
15.00 Esenyurt Kartalspor-Ç.İmarspor (Celaliye) 3-2
15.00 MK Paşaspor-K.Çağlayanspor (Avcılar) 0-3
16.00 Gedikpaşaspor-Gümüşderespor (Kanarya) 6-1
17.00 Özgenspor-H.Çetinkayaspor (Albayrak) 2-6

10. Grup
13.00 Alemdarspor-Aslantepe GSK (İBB GOP) 2-6
13.00 S.Yeşilyaylaspor-Haznedarspor (Avcılar) 0-1
15.00 Balkanspor-Mollaaşkıspor (Yeşilova) 2-0
15.00 Çukurspor-Şişli Anadoluspor (Beyoğlu) 6-0
15.00 Nişanca GSK-Uskumruspor (Alibeyköy) 5-2

12. Grup
15.00 Kadimspor-Cevatpaşaspor (Bakırköy 2) 0-5
15.00 Z.Yıldızspor-B.Orduspor (ZBH Doğan) 2-0
15.00 CPS Karlıtepespor-GOP Barbaros (Bahariye) 7-1
--.-- Kent Yıldızspor-Ç.Zümrütspor 0-3 h
--.-- Büyükderespor-Trabzonspor 0-3 h

14. Grup
13.00 Çelikspor-Zübeyde Hanımspor (N.Sevik) 5-0
14.00 İ.Atakentspor-Zekeriyaköyspor (Kanarya) 4-2
15.00 Öz Yavuzselimspor-B.Doğanspor (Bakırköy 1) 1-1
17.00 Yeni Özkartalspor-Balıkyoluspor (İBB GOP) 3-1

16. Grup
14.00 Sancaktepe Bld-Yenisahraspor (Sarıgazi) 3-0
15.00 İcadiyespor-Fındıklıspor (Beylerbeyi) 0-3
16.00 Feneryoluspor-SM Hanspor (Yenisahra) 2-6
16.00 Soğanlıkspor-Kozyatağı İY (K75.Yıl) 6-4
18.00 A.Doğuşspor-Altınşehirspor (Esatpaşa) 5-1

18. Grup
15.00 Ataşehirgücü-Altınordu İY (Esatpaşa) 5-1
16.00 Kemahspor-Şile Denizspor (Selimiye) 0-4
16.00 S.Yenidoğanspor-Acıbademspor (Kanlıca) 1-2
16.00 P.Güllübağlarspor-İyi Gençlikspor (Çamlık) 6-0
17.30 Örnekspor-Zümrütevlerspor (Başıbüyük) 1-0

1 yorum:

Adsız dedi ki...

sultangazi sultançiftliği:3
gültepe özgençlik:3
maç sonucu
2. amatör 4 grup.

Kavakpınar transferde 'Uygun' adım

İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Kavakpınarspor stoper Samet Uygun'u renklerine bağladı.