Perşembe, Mayıs 25, 2023

İstanbul 2. Amatör Lig 25 Mayıs 2023 Perşembe Programı



 İstanbul 2. Amatör Lig'de heyecan devam ediyor...

1. Grup
15.00 Beycilerspor-İncirtepespor (Silivri) 1-3
15.00 Ambarlıspor-İzzettinspor (Avcılar) 0-5
15.00 Çantaköyspor-Kadıköyspor (Değirmenköy) 2-3
15.00 Oklalıspor-Gençobaspor (İzzettin) 6-0
--.-- Çiftlikköyspor-TEM Terkos 0-3 h

3. Grup
13.00 S.Mimarsinanspor-Bollucaspor (Silivri) 2-8
15.00 Celaliyespor-Yalıköyspor (Celaliye) 5-1
15.00 Akalanspor-Alipaşaspor (İhsaniye) 2-1
17.00 S.Ortaköyspor-Gümüşpınarspor (Silivri) 7-1
--.-- İ.Arenaspor-Öz Örencikspor 3-0 h

5. Grup
15.00 Büyük Ümitler SK-Ihlamurderespor (İBB GOP) 3-4
15.00 Göktürk Sarayspor-E.Gümüşhanespor (Kemerburgaz) 9-1
17.00 Bahçelievler FA-Sarıyer FSM (İl Özel İdare) 3-0 h
--.-- Fatih Sultan Mehmet-B.Yeninoğanspor 0-3 h
--.-- Halkalıspor-Bağcılar Asil Kartal 0-3 h

7. Grup
15.00 Çırçırspor-1923 Özkanspor (Mimarsinan) 1-7
16.00 H.Taştepespor-Çağlayan GB (K.Çekmece)
17.00 Ceylanspor-Avcılar 1903 SK (İBB GOP) 4-1
17.00 B.Güneşlispor-Göktürkspor (Mahmutbey) 0-8
--.-- A.Doluderespor-Güneştepespor 3-0 h

9. Grup
13.00 E.Oruçreisspor-1453 İstanbul (İBB B.Paşa) 5-6
15.00 F.G.Atletik-M.Tayfunspor (N.Sevik) 0-6
15.00 Artvinspor-Ayazağa Esenspor (İl Özel İdare) 3-2
15.00 B.Paşa Atletik-5 Mevsim Gençlik (İBB B.Paşa) 5-2
15.00 Emirefendispor-Fişekspor (Beyoğlu) 1-2

11. Grup
13.00 S.Çeşme Birlikspor-Etilerspor (Kanarya) 2-7
15.00 İ.Gençlergücü-Taksimspor (Güngören) 0-1
15.00 Z.Burnu 1957-Y.S.Selimspor (ZBH Doğan) 4-2
15.00 Dobrucaspor-P.Fethiyespor (Karadolap) 0-7
15.00 Olimpiyatspor-Şenlikköy GB (Albayrak) 5-6

13. Grup
13.00 Çeyırgücü-Yeşilcespor (İBB GOP) 0-3 h
15.00 Sefaköyspor-Öz Alibeyköyspor (Yeşilova) 4-2
17.00 Kosova Güçspor-Muratpaşaspor (Yeşilova) 3-3
--.-- Sultanmuratspor-Fatihspor 3-0 h
--.-- Sarıyer Maden GSK-E.19 Mayıs SK 0-3 h

15. Grup
15.00 Samandıra FK-Maltepe Kültür (Alemdağ) 6-4
15.00 Bostancıspor-Salacakspor (K.75.Yıl) 5-1
15.00 P.Kavakpınarspor-Öz Ataşehirspor (Kaynarca) 2-2
17.00 Rivaspor-Ferahspor (Riva) 0-4
--.-- Ömerlispor-Kartalpaşa GSK 3-0 h

17. Grup
13.00 A.Arenaspor-Yavuztürkspor (Esatpaşa) 0-6
15.00 Boğaziçi 1907 SK-S.Emekspor (Kanlıca) 3-0 h
15.00 Harb İşspor-Atalarspor (Gülsuyu) 1-3
15.00 Koşuyoluspor-A.Üsküdarspor (Selimiye) 6-0
--.-- P.Doğanspor-İ.Kartalları SK 3-0 h

19. Grup
13.00 Doğan Güneş SK-P.Emekspor (Selimiye) 1-2
15.00 K.Elçispor-P.Yenişehir GSK (Yunus) 2-6
15.00 Çınarspor-Çekmeköy Çarşıspor (Beylerbeyi) 2-5
16.00 Çorumspor-1453 Maltepe GSK (Esatpaşa) 1-6

4 yorum:

Adsız dedi ki...

İSTANBUL 1453 ORUÇ REİS MAÇI NOOLDU

Adsız dedi ki...

Beyciler 1
Esenyurt İncirtepe 3

Adsız dedi ki...

Yavuztürk Spor 💛🖤

Adsız dedi ki...

12 de 12 namağlup samandira fk

Kavakpınar transferde 'Uygun' adım

İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Kavakpınarspor stoper Samet Uygun'u renklerine bağladı.