Cumartesi, Mayıs 27, 2023

İstanbul 2. Amatör Lig 27 Mayıs 2023 Cumartesi Sonuçları



İstanbul 2. Amatör Lig'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor...

2. Grup
15.00 Kuzeyin Kaplanları-Fenerköyspor (K.H.Doğan) 4-0
15.00 Istrancaspor-Kavaklıspor (Binkılıç) 0-1
15.00 İhsaniyespor-Üstün FK (İhsaniye) 1-3
15.00 Prestij Atletik-Haraççıspor (Güzelce) 4-1
--.-- Büyük Çavuşluspor-Subaşıspor 3-0 h

4. Grup
15.00 Harmantepespor-Tozkoparan Birlik (Y.Kemal) 2-2
15.00 Gültepe Özgençlik-Beyoğluspor (Yeşilova) 2-0
15.00 Örnek İY-GOP Şemsipaşaspor (B.Çekmece) 2-9
15.00 Sultançiftliğispor-Gayretspor (Z.EKinli) 1-3
18.00 Boğaziçispor-Kemerburgazspor (İ.İnönü) 3-2

6. Grup
13.00 1863 Boğaziçi SK-KK Mevlanaspor (Çayırbaşı) 1-4
14.30 Telsizspor-Esen Bayburtspor (Merkezefendi) 4-0
15.00 K.Atakentspor-Yeşilpınarspor (Bakırköy 1) 0-4
--.-- Yıldırım Bosnaspor-Sultangücü 3-0 h
--.-- Fatih Yaylaspor-B.Kartaltepespor 3-0 h

8. Grup
15.00 Çırçır İmarspor-Gümüşderespor (Karadolap) 1-4
15.00 Özgenspor-Altınayspor (Albayrak) 1-1
15.00 Es.Kartalspor-H.Çetinkayaspor (B.Çekmece) 1-6
16.00 MK Paşaspor-Sivasspor (Avcılar) 1-3
16.00 Gedikpaşaspor-Çağlayanspor (Kanarya) 0-3

10. Grup
13.00 Çukurspor-Haznedarspor (Beyoğlu) 4-3
14.00 S.Yeşilyaylaspor-Mollaaşkıspor (Avcılar) 2-0
14.00 Nişanca GSK-Balkanspor (Alibeyköy) 1-12
15.00 Aslantepe GSK-Şişli Anadoluspor (Yeşilce) 6-2
15.00 Alemdarspor-Uskumruspor (İBB GOP) 6-4

12. Grup
13.00 Cevatpaşaspor-Trabzonspor (İBB B.Paşa) 4-0
15.00 Z.Yıldızspor-Ç.Zümrütspor (ZBH Doğan) 2-0
15.00 Kadimspor-GOP Barbarosspor (Bakırköy 2) 2-1
--.-- CPS Karlıtepespor-Kent Yıldızspor 3-0 h
--.-- Büyükderespor-Bağcılar Orduspor 0-3 h

14. Grup
13.00 Öz Yavuzselimspor-Balıkyoluspor (Bakırköy 1) 2-2
13.00 Zübeyde Hanımspor-B.Doğanspor (Z.Ekinli) 7-0
14.00 İ.Atakentspor-G.Emeksanspor (Kanarya) 1-3
15.00 Çelikspor-Zekeriyaköyspor (N.Sevik) 12-0

16. Grup
13.00 İcadiyespor-Yenisahraspor (Beylerbeyi) 1-2
16.00 Soğanlıkspor-Sancaktepe Bld (K.75.Yıl) 3-1
16.30 SM Hanspor-Altınşehirspor (Gülsuyu) 6-1
17.00 Feneryoluspor-Kozyatağı İY (Yenisahra) 1-0
18.00 A.Doğuşspor-Fındıklıspor (Esatpaşa) 3-0

18. Grup
14.00 İyi Gençlik-Acıbademspor (Sarıgazi) 0-14
15.00 Ataşehirgücü-Şile Denizspor (Esatpaşa) 3-4
16.00 S.Yenidoğanspor-Altınordu İY (Kanlıca) 3-1
16.00 Güllübağlarspor-Zümrütevlerspor (Çamlık) 4-0
16.30 Örnekspor-Kemahspor (Başıbüyük) 5-1

5 yorum:

Adsız dedi ki...

Ist.balkan 3 nişanca 0

Adsız dedi ki...

10 grup nişanca 0 ist.balkan 5

Adsız dedi ki...

Aslantepe 6 şişli 2

Adsız dedi ki...

Nişanca GSK 1 BALKANSPOR 12

Adsız dedi ki...

Bu hafta Balkan Aslantepe’yi yenerse şampiyonluk olur

Kavakpınar transferde 'Uygun' adım

İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Kavakpınarspor stoper Samet Uygun'u renklerine bağladı.