Cumartesi, Mayıs 20, 2023

İstanbul 2. Amatör Lig 20 Mayıs 2023 Cumartesi Sonuçları



İstanbul 2. Amatör Lig'de 11. hafta heyecanı başlıyor...


1. Grup
14.00 İzzettinspor-İncirtepespor (Çanakça) 2-2
15.00 TEM Terkos-Ambarlıspor (Terkos) 7-0
15.00 Gençobaspor-Çantaköyspor (B.Çekmece) 2-2
17.00 Oklalıspor-Beycilerspor (Çanakça) 4-0
--.-- Kadıköyspor-Çiftlikköyspor 3-0 h

3. Grup
15.00 Bollucaspor-Celaliyespor (Taşoluk) 3-0 h
15.00 Öz Örencikspor-Akalanspor (Karacaköy) 0-3 h
15.00 Alipaşaspor-S.Mimarsinanspor (M.Gürsu) 3-1
17.00 İ.Arenaspor-S.Ortaköyspor (M.Gürsu) 1-6
--.-- Yalıköyspor-Gümüşpınarspor 3-0 h

5. Grup
15.00 B.Yenidoğanspor-Ihlamurderespor (B.Paşa Bld) 2-1
15.00 B.Asil Kartal SK-Göktürk Sarayspor (İSTOÇ) 0-1
15.00 E.Gümüşhanespor-Bahçelievler FA (Celaliye) 0-1
--.-- Halkalıspor-Büyük Ümitler SK 3-0 h
--.-- Sarıyer Fatih Sultan Mehmet-Fatih Sultan Mehmet 3-0 h

7. Grup
11.00 1923 Özkanspor-A.Doluderespor (Çayırbaşı) 0-2
13.00 Çağlayan GB-Çırçırspor (Nurtepe) 6-0
15.00 H.Taştepespor-Ceylanspor (K.Çekmece) 0-0
15.00 Göktürkspor-Avcılar 1903 SK (Alibeyköy) 6-2
--.-- Güneştepespor-B.Güneşlispor 0-3 h

9. Grup
11.00 M.Tayfunspor-1453 İstanbul (Y.Tunaoğlu) 2-3
13.00 Emirefendispor-E.Oruçreis SK (Beyoğlu) 7-1
15.00 A.Esenspor-F.G.Atletik (Ayazağa) 3-0
15.00 Fişekspor-B.Paşa Atletik (İBB GOP) 4-0
15.00 5 Mevsim Gençlik-Artvinspor (Başakşehir) 6-3

11. Grup
13.00 P.Fethiyespor-S.Çeşme Birlik (Çayırbaşı) 4-1
15.00 Olimpiyatspor-İ.Gençlergücü (Albayrak) 2-1
15.00 Y.S.Selimspor-Taksimspor (Mimarsinan) 1-1
15.00 Şenlikköy GB-Dobrucaspor (Şenlikköy) 6-2
17.00 Etilerspor-Z.Burnu 1957 (İ.İnönü) 6-0

13. Grup
13.00 E.19 Mayıs SK-Muratpaşaspor (B.Çekmece) 1-1
14.00 Öz Alibeyköyspor-Sultanmuratspor (Karadolap) 2-0
15.00 Sefaköyspor-Kosova Güçspor (Yeşilova) 2-3
--.-- Yeşilcespor-Sarıyer Maden GSK 3-0 h
--.-- Fatihspor-Çayırgücü 0-3 h

15. Grup
15.00 P.Kavakpınarspor-Rivaspor (Kaynarca) 6-1
15.00 Öz Ataşehirspor-Ömerlispor (Esatpaşa) 3-0
16.00 Salacakspor-Samandıra FK (Kanlıca) 1-10
16.30 M.Kültürspor-Ferahspor (Başıbüyük) 1-1
--.-- Kartalpaşa GSK-Bostancıspor 0-3 h

17. Grup
12.00 A.Üsküdar SK-Harb İşspor (Selimiye) 1-4
13.00 S.Tepe Emekspor-Yavuztürkspor (Şile) 0-2
16.00 Atalarspor-Pendik Doğanspor (K75.Yıl) 0-3
18.00 Koşuyoluspor-A.Arenaspor (Selimiye) 5-1
--.-- İstanbul Kartalları-Boğaziçi 1907 SK 0-3 h

19. Grup
12.00 Pendik Emekspor-K.Elçispor (Çamlık) 6-0
15.00 Ç.Çarşıspor-Mehmet Rauf LSK (Alemdağ) 4-2
16.00 P.Yenişehir GSK-Çınarspor (Çamlık) 2-1
16.00 1453 Maltepe GSK-D.Güneşspor (Gülsuyu) 2-1

1 yorum:

Adsız dedi ki...

1453 Maltepe GSK 2 - 1 Doğan Güneşspor (Maç Sonucu)

Ortaköyspor Adnan Keskin'e emanet

İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Ortaköyspor'da teknik direktörlük görevine Adnan Keskin getirildi.