Cuma, Eylül 07, 2018

İstanbul'daki üç maçın stadı belli değil!

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, kupada tek maç eliminasyon sistemine göre oynanacak ikinci tur maçlarının programı şöyle:


Stadı açıklanmayan maçlar için TFF ilerleyen günlerde stat ataması yapacak.


11 Eylül Salı:
13.00 Ofspor-1461 Trabzon (İsmet Gürbüz Civelek)
14.30 Pazarspor-Bayburt İl Özel İdare (Hopa İlçe)
14.30 Karbel Karaköprü Belediyespor-Dersim 62 (GAP)
15.00 Iğdır Esspor-Bitlis Özgüzelderespor (Karaağaç)
15.00 Bucak Belediye Oğuzhanspor-Kızılcabölükspor (Bucak)
15.00 Payasspor-Kozan Belediyespor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)
15.00 Ankara Adliyespor-Bozüyük Vitraspor (Ostim)

12 Eylül Çarşamba:
13.00 Artvin Hopaspor-Anagold 24 Erzincanspor (Hopa İlçe)
14.30 Batman Petrolspor-Yüksekova Belediyespor (16 Mayıs)
14.30 Siirt İl Özel İdaresi-Cizrespor (Siirt Atatürk-Seyircisiz)
14.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Sarıkamış Gençlerbirliği (Van Atatürk)
14.30 Hekimoğlu Trabzon-Yomraspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
14.30 Diyarbekirspor-Elaziz Belediyespor (Seyrantepe)
15.00 Kırşehir Belediyespor-Nevşehir Belediyespor (Kırşehir Ahi)
15.00 Kemerspor 2003-Muğlaspor (Doktor Fehmi Öncel)
15.00 Altındağ Belediyespor-Kütahyaspor (Aktepe)
15.00 Kilis Belediyespor-Osmaniyespor (7 Aralık-Seyircisiz)
15.00 Erzin Belediyespor-Adıyaman 1954 (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)
15.00 Karaman Belediyespor-68 Aksaray Belediyespor (Kemal Kaynaş)
15.00 Erbaaspor-Fatsa Belediyespor (Erbaa İlçe)
15.00 Serik Belediyespor-Kale Belediyespor (Serik İsmail Ogan)
15.00 Karadeniz Ereğli Belediyespor-Gebzespor (Beyçayırı)
15.30 Sinopspor-Yeni Orduspor (80. Yıl)
15.30 Körfezspor-Düzcespor (Alparslan Türkeş)
15.30 Bergama Belediyespor-Bucaspor (14 Eylül)
15.30 Halide Edip Adıvar-Çengelköy (Stadı açıklanmadı)
15.30 Maltepespor-Sultanbeyli Belediyespor (Hasan Polat)
15.30 Büyükçekmece Tepecik-Gaziosmanpaşa (Şenol Güneş)
15.30 Şile Yıldızspor-Karacabey Belediyespor (Stadı açıklanmadı)
15.30 Esenler Erokspor-Ergene Velimeşe (Bayrampaşa Çetin Emeç)
15.30 Silivrispor-Alibeyköy (Silivri)
19.00 Tire 1922-Turgutluspor (Tire Tayfur Çiçek)
19.00 Kocaelispor-Gölcükspor (Kocaeli)

13 Eylül Perşembe:
13.00 Yeni Amasyaspor-Çorum Belediyespor (12 Haziran)
15.00 Bartınspor-Çayırovaspor (Atatürk)
15.00 Nazilli Belediyespor-Karşıyaka (Nazilli İlçe)
15.30 Bağcılarspor-Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor (Stat açıklanmadı)

Hiç yorum yok:

Amatörler için karar ertelendi, nedeniyse...

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Türkiye'deki tüm amatör lig müsabakalarının yeni tip koronavirüs (Kovid-19) pandemisi nedeniyle ekim a...