Pazartesi, Eylül 24, 2018

Aziz Topal: Galibiyete sevinemedik

İstanbul Süper Amatör Lig 6. Grup’ta İstanbul Kayaşehirspor 2-0 geriden gelip Yıldırım Bosnaspor’u 3-2 yenerken teknik direktör Aziz Topal, maçta yaşanan olaylara tepki gösterdi.


Şehit Erdem Özçelik Stadı’nda oynanan maç sonrası Yerel Futbol’a açıklamalarda bulunan Kayaşehirspor Teknik Direktörü Aziz Topal, Yıldırım Bosnaspor taraftarlarının çıkardığı olayların maçın önüne geçtiğini belirtti. Topal “Daha 15. dakikada ‘Siz Bayrampaşa’ya geleceksiniz’ demeye başladılar. Zaten bir avuç seyircimizi var, onlara saldırdılar, iki kişi başlarından yaralandı. Kafalarına kemerle vurdular. Oyun içinde de gerginlik oldu, bir futbolcumuz maç devam ederken soyunma odasına kaçmak zorunda kaldı. Galibiyete sevinemedik” dedi.


Hakemin kötü yönetiminin olayları tetiklediğine işaret eden genç teknik adam, “Maçta iki takımdan birer futbolcu atıldı, bence ikisi de yok yere atıldı. Oyun da gereksiz sertleşti. Oyuncumuz Emre’nin dili içeri kaçtı, geçici hafıza kaybı yaşayarak hastaneye kaldırıldı. Kendisine acil şifalar diliyorum. Bir futbolcumuzun kolu tribünden atılanlarla çizildi” diye konuştu.
Topal ayrıca “2-0 geriye düştüğümüz müsabakada oynadığı karakterli ve arzulu futbol neticesinde maçı 3-2 çevirmeyi başaran kıymetli oyuncu grubumu yürekten kutlarım” dedi.


Haber: Efkan Bucak

Hiç yorum yok:

İstanbul'da 94 yıllık kulüp kapanmanın eşiğinde

Türkiye’nin en köklü kulüplerinden Haydarpaşa Demirspor, zor zamanlar geçiriyor. Kapanma tehlikesiyle karşı karşıya olan kulübün sıkıntıları...