Cumartesi, Eylül 29, 2018

İstanbul 1. Amatör Lig 29 Eylül 2018 Cumartesi Sonuçları

Takımınızla ilgili skor girilmemiş mi? Sitemizde haberlerinizi göremiyor musunuz? Aşağıdaki numaraya mesaj atın, arayın, tanışalım, sezon boyu iletişim halinde olalım.


WhatsApp İletişim hattı: 05079510884  


2. Grup (Puan Durumu)
15.00 Hadımköyspor - Öz Nakkaşspor (Hadımköy) 1-3
15.00 Esenyurtspor - Subaşıspor (Esenyurt Bld) 2-0
15.00 BÇM Sinanspor - Gazitepespor (Baba Hakkı) 3-1
15.00 Çiftlikköyspor - Yeşilbayırspor (Karacaköy) 4-0
15.00 Akalanspor - Taşolukspor (Çatalca)  1-3


4. Grup (Puan Durumu)
13.00 Çankırı Marufspor - Trabzonspor (Bayrampaşa Bld) 0-3
15.00 Taksimspor - Şirinevlerspor (Feriköy) 1-1
15.00 Rumeli Kavağıspor - Rumeli İdman Yurdu (Çayırbaşı) 1-0
16.00 Kuruçeşmespor - Küçükayasofyaspor (Çilekli) 1-0
00.00 Yeşilcespor - Selvispor 3-0 h (Selvispor ligden çekildi)


6. Grup (Puan Durumu)
13.00 Gültepespor - Esenyurt Acarspor (Yahya Kemal) 2-3
15.00 Damlaspor - Ulutepespor (ZB Hasan Doğan) 3-1
15.00 Okmeydanı Fetihspor - Ihlamurderespor (Fetih) 4-2
15.00 İstanbulspor - Muratpaşaspor (Namık Sevik) 5-0
16.00 Parsellerspor - Söğütlüçeşmespor (Gazi Mahallesi) 3-3


8. Grup (Puan Durumu)
10.00 Merterspor - Fatih Sultan Mehmet (Bayrampaşa Bld) 5-2
13.00 Bayburtspor - Trabzon 1453 SK (Kemerburgaz) 4-0
15.00 İMÇ Sakaryaspor - Zeytinburnu Yıldızspor (Mimarsinan) 1-3
15.00 İkitellispor - Topkapıspor (İFA) 1-0
Halil Rıfat Paşaspor (bay)


10. Grup (Puan Durumu)
13.00 Telsizspor - Yücespor (Merkezefendi) 0-2
13.00 Haliçspor - İkitelli Köyiçi SK (Namık Sevik) 1-1
14.00 Yeni Levent Konaklarspor - Çayırgücü (Çilekli) 0-2
15.00 Bağcılar İSTOÇ - Tophane Tayfunspor (İSTOÇ) 2-1
Abidei Hürriyetspor (bay)


12. Grup (Puan Durumu)
12.00 Yeşilova Esnafspor - Mecidiyeköy Tayfunspor (Şenlikköy) 5-0
13.00 Altınovaspor - Teraziderespor (İFA) 0-1
15.00 Merkez Kayaşehirspor - Bağcılar Güneşlispor (Başakşehir) 1-1
15.00 Avcılar Cihangirspor - Çapaspor (Avcılar Atatürk) 0-4
Pınarspor (bay)


14. Grup (Puan Durumu)
12.00 Esenkentspor - Taşdelenspor (Gülsuyu) 4-0
15.00 TED İstanbul Koleji - Çubukluspor (Ortaçeşme) 1-1
16.00 Tuzla Mimarsinanspor - Ortadağspor (Orhanlı) 1-7
14.00 Tunusbağıspor - Kartal Yunusspor (Selimiye) 2-0
Esenyalıspor (bay)


16. Grup (Puan Durumu)
14.00 Şilespor - Kanlıcaspor (Şile) 4-3
15.00 Yamanspor - Sancaktepespor (Ümraniye Bld) 0-4
15.00 Çavuşoğluspor - P.Kaynarcaspor (Kartal Yunus) 2-0
16.30 Ataşehirgücü - Yeldeğirmenispor (Dudullu) 3-5'ken 88'de tatil
Valide Tayfunspor (bay)


18. Grup (Puan Durumu)
13.00 Adalarspor - P571V Şahingücü (Kartal Yunus) 1-0
14.00 Gülsuyuspor - Kartal Bld (Gülsuyu) 2-1
15.00 Aydınlıspor - Sitespor (Çamlık) 3-1
16.00 Kemahspor - Elmalıspor (Çakmak) 3-2


* Ambarlı Işıkspor, Cerrahpaşa, Galataspor, Giresun Emeksanspor, İstanbul Konyaspor, Yeşilpınarspor, Yıldız Kanaryalarspor, Ömerli Köyüspor, Selvispor, Fikirtepe Dumlupınarspor ve Pendikgücü bu sezon lige girmedi.

Hiç yorum yok:

İşte Türkiye'nin en şanslı 13 amatör kulübü!

Pandemi nedeniyle 2019-20 sezonunda Türkiye’nin birçok ilinde amatör ligler yarım kalırken, TFF bazı illerde Bölgesel Amatör Lig’e yükselen ...