Cuma, Eylül 07, 2018

Doğan Albayrak Turnuvası'nda final zamanı

Yakın zamanda kaybettiğimiz Altınovaspor Kulübü Başkanı Doğan Albayrak adına Güngören ilçesinde düzenlenen U15 Turnuvası’nda final ve üçüncülük maçları 9 Eylül Pazar günü oynanacak.


Turnuvada 10 grup beşerli iki grupta mücadele etti. A Grubu’nda Güngören Doğuşspor, Güngörenspor, Çetinkayaspor, Haznedarspor ve Güngören Belediyespor, B Grubu’nda Tozkoparan, Şehzadebaşıspor, Altınovaspor, İdman Ocağı, Güneştepespor yer aldı.


Pazar günkü program şöyle:


16.30 Üçüncülük maçı: Güngörenspor-Güngören Doğuşspor
Hakemler: Fahri Aşıcı, Batuhan Dündar, Bülent Bal
18.00 Final maçı: Altınovaspor-Şehzadebaşıspor
Hakemler: Binali Kartal, Fahri Aşıcı, Batuhan Dündar


Dereceye giren takımlara final sonrası kupa ve plaket takdim edilecek. Güngören Kulüpler Birliği'nden yapılan açıklamada “Turnuvaya katılan bütün takımlarımıza teşekkür ediyoruz. Doğan başkanımızı, yaptığı hizmetlerinden dolayı minnetle anıyoruz. Ayrıca 2015 yılında kaybettiğimiz değerli hocamız Mehmet Kaya (Nam-ı diğer Cücük Mehmet) ve 2016 yılında ebediyete intikal eden Ahmet Uludağ hocamızı da bu vesile ile saygıyla anıyoruz” denildi.


Haber: Efkan Bucak


 


Hiç yorum yok:

İşte Türkiye'nin en şanslı 13 amatör kulübü!

Pandemi nedeniyle 2019-20 sezonunda Türkiye’nin birçok ilinde amatör ligler yarım kalırken, TFF bazı illerde Bölgesel Amatör Lig’e yükselen ...