Cumartesi, Eylül 29, 2018

Marmara Masterler'de kuralar çekildi

 


Kısa adı MMFL olan Marmara Masterler Federasyonu Ligi’nin ilk sezonu için kura çekimi Emex Otel’de gerçekleşti. Yapılan fikstür çekimi sonrası eşleşmeler belli oldu. MMFL’nin ilk hafta maçları 20-21 Ekim’de oynanacak.


TABAN BİRLİKLERİ YER ALDI
Son derece samimi bir ortamda gerçekleşen kura çekimine Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa, İl Hakem Kurulu Başkanı Ersin Yıldırım, Türkiye Saha Komiserleri Derneği Kocaeli Şube Başkanı Süleyman Karadaş, Dernek Genel Sekreteri İbrahim Yılmaz, KASKF Başkanı Murat Aydın ve takım sorumluları katıldı. Önce yemek yiyen konuklar ardından kura çekimine geçti.


IŞIKSOY VE DEMİR’İN EV SAHİPLİĞİNDE
Marmara Masterler Federasyonu kurucuları arasında yer alan İsmail Işıksoy ve Elman Demir’in ev sahipliğinde gerçekleşen kura çekiminde takım sorumluları dilek ve temennilerini iletirken federasyonun hayırlar getirmesini dilediler. Selamlama konuşmasını yapan İsmail Işıksoy ligin 20-21 Ekim 2018 tarihlerinde başlayacağını ifade etti. Yeni kurulan federasyon yetkililerinin çok kısa sürede organize olması ve ligi kurması ise takdir edildi.


DEMİR: HER ŞEY YOLUNDA İLERLİYOR
Yapılan konuşmalarda Marmara Masterler Federasyonu’nun Kocaeli’den doğmasının memnuniyetle karşılandığı ifade edilirken Elman Demir “Bir yola çıktık ve şükürler olsun ki her şey yolunda gidiyor. İlk sezonumuzu 6 takımla başlatıyoruz. Marmara’daki diğer ligler ile temas halindeyiz. Statü önümüzdeki günlerde resmileşecek. İnanıyorum ki ailemiz kısa sürede genişleyecek” Konuşmaların ardından gazetemize toplu halde fotoğraf verildi.


MMFL’ye katılan takımlar
Kocaeli Master
Özkar Master
Bekirpaşa Master
Darıca Master
Gebze Aslan Master
Körfez Master


İlk hafta eşleşmeleri: 20-21 Ekim 2018
Bekirapaşa Master – Kocaeli Master
Gebze Aslan Master – Körfez Master
Özkar Master – Darıca Master


Kura çekiminde yer alan takım sorumluları ve konuklar


Ev sahibi
İsmail Işıksoy
Elman Demir


Kocaeli Master
Hasan Öztürk


Bekirpaşa Master
Ersin Karaş


Darıca Master
Güven Uzun
Adem Doğrul
İbrahim Akdoğan


Körfez Master
İlhan Bayrak
Kadri Gökçe


Özkar Master
Veysel Pınar
Hasan Öztürk


Haber: Erdem Övüç

Hiç yorum yok:

2019-2020 sezonunda BAL'a yükselen takımlar

2019-2020 sezonu sonunda illerinin mahalli liglerinden Bölgesel Amatör Lig'e yükselen kulüpler belli oldu.