Pazar, Eylül 30, 2018

1. Amatör Lig 30 Eylül 2018 Pazar Programı

İstanbul 1. Amatör Lig'de günün sonuçları haberimizin devamındadır.


1. Grup (Puan Durumu)
13.00 Yeşil Esenyurtspor - GOP Yeniköyspor (Esenyurt Bld) 2-2
15.00 Kavaklı Köyü SK - Kabakçaspor (Silivri İlçe) 3-0 h
15.00 Kumburgazsspor - Gürpınarspor (Celaliye) 4-1
15.00 İzzettinspor - Çakılköyspor (İzzettin) 3-3
15.00 Güzelcespor - Bollucaspor (Güzelce) 0-0


3. Grup (Puan Durumu)
14.00 Muradiye GB - Emirganspor (Çilekli) 0-1
15.00 Eroğluspor - Küçükçekmecespor (ZB Hasan Doğan) 0-4
15.00 DH Yeşilkentspor - İst.Gümüşhanespor (Avcılar Atatürk) 1-2
16.00 Esenlerspor - KK Mevlanaspor (Esenler) 0-2
16.00 Fatih Hilalspor - Topçularspor (Mimarsinan) 1-0


5. Grup (Puan Durumu)
13.00 Gültepe Özgençlik - Kumkapı Sarıçubuk (Sefaköy Kartal) 0-1
13.00 Çayırbaşıspor - Bahçelievler Olimpikspor (Çayırbaşı) 3-2
15.00 Ceylanspor - Yedikulespor (Ramazan Süt) 2-3
15.00 Şişli Yaylaspor - Gelişimspor (Feriköy) 5-0
15.00 Karadolapspor - Akatlarspor (Karadolap) 2-2


7. Grup (Puan Durumu)
11.00 1863 Boğaziçi SK - Esenler Tokatspor (Çayırbaşı) 0-1
12.00 Sultançiftliğispor - Cevat Köprübaşı (Cebeci) 2-0
13.00 Aksarayspor - Hürriyetgücü (Namık Sevik) 0-2
15.00 B.Gümüşhanespor - Bayrampaşa Teknikspor (Metin Oktay) 0-2


9. Grup (Puan Durumu)
11.00 B.Demirspor - Sefaköyspor (Bayrampaşa Bld) 1-0
14.00 Kentyıldızspor - Yeşildirekspor (Esenler) 4-2
15.00 Çeliktepe Ümitspor - Kastamonuspor (Seyrantepe) 1-1
15.00 Tepebağ Kültürspor - İzzetpaşaspor (Merkezefendi) 3-0
Ferahevlerspor (bay)


11. Grup (Puan Durumu)
11.00 Esenyurt Ünyespor - Çırçır İmarspor (Esenyurt Bld) 2-2
13.00 Zeytinburnu 1957 - Başakşehir Kartalspor (ZB Hasan Doğan) 0-0
15.00 Güngörenspor - Balatspor (Gazi Mahallesi) 0-2
15.00 Havataşspor - Boğaziçispor (Albayrak) 2-2
Yeni Gayretspor (bay)


13. Grup (Puan Durumu)
13.00 Şehzadebaşıspor - Güneşlispor (Gazi Mahallesi) 4-0
14.00 Mimarsinanspor - Nişanca Gençlik (Mimarsinan) 4-1
15.00 Kilyosspor - GOP Barbarosspor (Kilyos) 4-0
15.00 Sefaköy Kartalspor - Sağmalcılarspor (Sefaköy Kartal) 2-1
Vardarspor (bay)


15. Grup (Puan Durumu)
13.00 Heybeliadaspor - Kartal Elçispor (Başıbüyük) 3-0
15.00 Orhanlıspor - P.Kavakpınarspor (Orhanlı) 1-1
16.00 Bostancıspor - Denizcilik İşletmeleri (Yenisahra) 8-0
16.00 Gülensuspor - Taçspor (Gülsuyu) 4-0
Selimiyespor (bay)


17. Grup (Puan Durumu)
14.00 Örnekspor - Çavuşbaşıspor (Gülsuyu) 1-9
15.00 Ortaçeşmespor - Koşuyoluspor (Ortaçeşme) 5-0
15.00 Öz Karacaahmetspor - Onayspor (Selimiye) 1-2
16.00 Marmara Karayolları SK - Batı Ataşehirspor (Yunus) 2-1

Hiç yorum yok:

Cezası bittiği halde Kestel BAL'a alınmadı

TFF Tahkim Kurulu, Bursa Süper Amatör Lig'de grubunu ilk sırada tamamlamasına karşın 'cezası olduğu' gerekçesiyle BAL'a alın...