Cumartesi, Mayıs 05, 2018

2. Amatör Lig 5 Mayıs Cumartesi Sonuçları

İstanbul 2. Amatör Lig'de 5 Mayıs Cumartesi günü oynanan maçların sonuçları şöyle:


PUAN DURUMLARI İÇİN TIKLAYIN (Çıkan sayfada istediğiniz grubu seçin)


1. Grup
16.00 Gümüşyakaspor - Çanakçaspor (Silivri) 5-1
16.00 Haraççıspor - Gökçealispor (Hadımköy) 9-1
16.00 Kumburgazspor - Silivri Kadıköyspor (Celaliye) 8-1
16.00 Öz Örencikspor - Çakılköyspor (İzzettin) 1-4
00.00 Karaağaçspor - Beylikgücü 3-0 h


3. Grup
16.00 Silivri Mimarsinanspor - 5 Mevsim Gençlik (Müjdat Gürsu) 3-h 
16.00 Kabakçaspor - Akörenköyspor (İhsaniye) 1-2
16.00 Medicell Beylikdüzü - DH Yeşilkentspor (Güzelce) 3-6
00.00 Alipaşaspor - Büyük Çavuşluspor 3-0 h
00.00 Karacaköy Bld - Çeltikköyspor 3-0 h


5. Grup
16.00 Büyükderespor - THY (Çayırbaşı) 5-4
16.00 Esentepe Şahinspor - Güzelhisarspor (Halkalı Etap) 4-1
16.00 Yenişehirspor - Çeliktepe Ümitspor (Beyoğlu) 2-6
00.00 Molla Aşkıspor - Şişli Gençlikspor 3-0 h
00.00 Gümüşhanespor - Sarıyer Yenimahalle SK 3-0 h


7. Grup
14.00 Nişanca Gençlik - Bahçelievler İY (Rami) 2-1
14.00 Çınaraltıspor - İncirtepespor (Çayırbaşı) 3-1
16.00 GOP Şemsipaşaspor - Çelikspor (Ramazan Süt) 1-1
16.00 Ihlamurderespor - Sarıgöl Birlikspor (Çilekli İsmet İnönü) 7-1
16.00 Bağcılar Gençlergücü - Bağcılar Evrenspor (Mahmutbey) 1-5


9. Grup
16.00 Avcılar Gençlerbirliği - İTÜ (Avcılar Atatürk) 3-2
16.00 Cerrahpaşaspor - Emirganspor (Namık Sevik) 1-0
00.00 Öz Gayrettepespor - Tozkoparan Birlikspor 0-3 h
00.00 Halkalıspor - Esen Bayburtspor 3-0 h


11. Grup
12.00 Rumeli Hisarıspor - Etiler Kartalspor (Çayırbaşı) 1-3
14.00 Bağcılar Asil Kartal SK - Beyoğluspor (Mahmutbey) 4-0
14.00 İGDAŞ - Gümüşderespor (Yıldıztabya) 4-0
14.00 Balat Yeşilovaspor - Fişekspor (Beyoğlu) 2-2


13. Grup
16.00 İstanbul Gençlergücü - Güney Yıldızı SK (Gazi Mahallesi) 0-0
18.00 Yavuz Sultan Selimspor - Yenidoğan Güneşspor (Yıldıztabya) 2-2
00.00 Merterspor - GOP Venüs 3-0 h
00.00 Zaferspor - Çırçır İmarspor 0-3 h


15. Grup
15.00 Sapanbağlarıspor - Çekmeköy Çarşıspor (Yunus) 1-6
16.30 Ataşehirspor - FK 1864 (Başıbüyük) 6-7
17.00 Anadolu Kartalları SK - Ataşehirgücü (Çamlık) 2-3
00.00 İstanbul Kartalları SK - Taçspor 0-3 h
00.00 Atalarspor - Velibabaspor 3-0 h


17. Grup
12.00 Maltepe Bld - Hasanpaşaspor (İdealtepe) 5-6
14.00 Çınarspor - Haydarpaşa Demirspor (Selimiye) 1-2
15.00 Göllü Köyü SK - Tuzla Mimarsinanspor (Ortaçeşme) 0-3 h
16.00 Kirazlıtepespor - Fetih Kelkitspor (Çavuşbaşı) 1-4
00.00 İncirköyspor - Marmara Karayolları SK 0-3 h


19. Grup
12.00 Acıbadem ÜSküdar SK - Erenköy Acarspor (Selimiye) 2-2
15.00 Kozyatağı İY - Soğanlıkspor (Yenisahra) 3-1
16.00 Öz Karacaahmetspor - Adalarspor (Selimiye) 2-1
18.00 Ferahspor - 1453 Maltepe Gençlik (Selimiye) 1-0

Hiç yorum yok:

İstanbul'da 94 yıllık kulüp kapanmanın eşiğinde

Türkiye’nin en köklü kulüplerinden Haydarpaşa Demirspor, zor zamanlar geçiriyor. Kapanma tehlikesiyle karşı karşıya olan kulübün sıkıntıları...