Perşembe, Mayıs 24, 2018

2017-18 Türkiye U19 Şampiyonası 2. Kademe Sonuçları

Türkiye U19 Şampiyonası'nda alınan sonuçları şu şekilde:


1.Grup
DENİZLİ


A Grubu
23 Mayıs Çarşamba
15:30 Bursa Hürriyetspor-Isparta Davrazspor 1-0
İzmir Bornova Yeşilovaspor-Bay
24 Mayıs Perşembe
17:30 Isparta Davrazspor- Bornova Yeşilova 0-2
Bursa Hürriyetspor-Bay
25 Mayıs Cuma
15:30 Bornova Yeşilova-Bursa Hürriyetspor 1-2
Isparta Davrazspor-Bay


B Grubu
23 Mayıs Çarşamba
17:30 Selçuklu Belediye-Nilüfer Erdemlispor 2-1
İzmir Güzeltepe Gençlikspor-Bay
24 Mayıs Perşembe
15:30 Nilüfer Erdemli-Güzeltepe Gençlik 3-1
Konya Selçuklu Belediyespor-Bay
25 Mayıs Cuma
17:30 Güzeltepe Gençlik-Selçuklu Belediye 1-1
Bursa Nilüfer Erdemlispor-Bay
FİNAL
26 Mayıs Cumartesi
16:00 Bursa Hürriyetspor - Selçuklu Bld 4-2


2.Grup
ZONGULDAK (Kozlu)
A Grubu
23 Mayıs Çarşamba
17:00 Lüleburgazspor-Eskişehir Sağlıkspor 3-1
İstanbul Sultangazispor-Bay
24 Mayıs Perşembe
17:00 Eskişehir Sağlıkspor-Sultangazispor 2-0
Lüleburgazspor-Bay
25 Mayıs Cuma
17:00 Sultangazispor-Lüleburgazspor 0-2
Eskişehir Sağlıkspor-Bay


B Grubu
23 Mayıs Çarşamba
15:00 Gazi Mahallesi SK-Bağlarbaşıspor 2-0
Kocaeli Güneşspor-Bay
24 Mayıs Perşembe
15:00 Bağlarbaşıspor-Kocaeli Güneşspor 3-1
Gazi Mahallesi SK-Bay
25 Mayıs Cuma
15:00 Kocaeli Güneşspor-Gazi Mahallesi 0-2
İstanbul Bağlarbaşıspor-Bay
FİNAL
26 Mayıs Cumartesi
13:00 Lüleburgazspor - Gazi Mahallesi SK 0-4


3.Grup
TOKAT


A Grubu
23 Mayıs Çarşamba
14:00 Orduspor-Ankara Kavaklıderespor 3-2
Kayseri Talasgücü Belediyespor-Bay
24 Mayıs Perşembe
16:00 Ankara Kavaklıdere-Talasgücü Bld. 0-1
Orduspor-Bay
25 Mayıs Cuma
14:00 Talasgücü Belediyespor-Orduspor 0-0 (4-5 pen)
Ankara Kavaklıderespor-Bay


B Grubu
23 Mayıs Çarşamba
16:00 Atakum Belediye-Ankara Cebecispor 2-1
Erzurum Yakutiyespor-Bay
24 Mayıs Perşembe
14:00 Ankara Cebecispor-Yakutiyespor 1-2
Samsun Atakum Belediyespor-Bay
25 Mayıs Cuma
16:00 Yakutiyespor-Atakum Belediyespor 0-3
Ankara Cebecispor-Bay
FİNAL
26 Mayıs Cumartesi
15:00 Orduspor - Atakum Bld 1-4


4.Grup
KAHRAMANMARAŞ


A Grubu
23 Mayıs Çarşamba
15:00 Elazığ Yolspor-Adana Yüksel Gençlik 1-1
Diyarbakır DSİ-Bay
24 Mayıs Perşembe
15:00 Diyarbakır DSİ-Elazığ Yolspor 4-1
Adana Yüksel Gençlik-Bay
25 Mayıs Cuma
15:00 Adana Yüksel Gençlik-Diyarbakır DSİ 0-0
Elazığ Yolspor-Bay


B Grubu
23 Mayıs Çarşamba
17:00 Diyarbakır Alipaşa-Adana Gençlerbirliği 2-1
Medcem Silifke Belediyespor-Bay
24 Mayıs Perşembe
17:00 Adana Gençlerbirliği-M.Silifke Bld. 5-0
Diyarbakır Alipaşaspor-Bay
25 Mayıs Cuma
17:00 M.Silifke Belediye-Diyarbakır Alipaşa 0-4
Adana Gençlerbirliği-Bay
FİNAL
26 Mayıs Cumartesi
17:00 Diyarbakır DSİ - Diyarbakır Alipaşa


Derleyen: Benan Diker

Hiç yorum yok:

Zirveden birden dibe: BAL'dan trajik şekilde düşen 15 kulüp

Bölgesel Amatör Lig 2010-11 sezonundan bu yana hayatımızda. Bu ligin özellikle düşme statüsü tartışılırken, dünyada eşi benzeri bulunmayan s...