Perşembe, Mayıs 31, 2018

İnegöl Doğanspor'da Tahsin Semiz'e güvenoyu

Yeni sezonda Bursa 1. Amatör Lig'de mücadele verecek olan İnegöl Doğanspor'da genel kurul heyecanı yaşandı. Tek liste ile ile gidilen kongrede mevcut başkan Tahsin Semiz ve yönetimi yeniden göreve seçildi.


Tüm üyelerin evet oyunu alarak güven tazeleyen Başkan Tahsin Semiz, teşekkür konuşmasında, “İlk gediğimiz birinci sene 2. Amatörde şampiyon olduk. İkinci sene 1.Amtör de şampiyon olduk. 3.sene zor şartlara rağmen Süper amatör kümede ligde kalmayı başardık. 4.Senemizde ise küme düştük. Sportif olarak sevinci de, üzüntüyü de hepsini yaşadık. Yönetimi geldiğimizden itibaren kulübe maddi olarak bir tenis kortu kazandırdık. Bir de bu sene arkadaşlarımız ile beraber paintball projemiz vardı. Bunu da hayata geçirmeyi başardık. Şu an Paintball federasyonu ile görüşmelerimiz devam ediyor. Burayı resmi musabaka sahası yapmak istiyoruz. İnşallah bundan sonrada amacımız 1.kümede şampiyon olup yeniden Süper Amatör kümeye yükselmek istiyoruz" dedi.


Yönetim Kurulu :
Güven tazeleyen Tahsin Semiz'in listesinde şu isimler bulunuyor; İsmail Ünsal, Ümit Haraslı, Gökhan Emre, Mesut Şahar, Ali Matışlı, Abdullah Akşeker, Selim Saman, Sercan Özçiftçi, Sinan Çağlar, Taner Erim, İlker Akgüller, Hasan Eltutan.


Haber: Serkan Arslan

Hiç yorum yok:

İstanbul'da 94 yıllık kulüp kapanmanın eşiğinde

Türkiye’nin en köklü kulüplerinden Haydarpaşa Demirspor, zor zamanlar geçiriyor. Kapanma tehlikesiyle karşı karşıya olan kulübün sıkıntıları...