Cumartesi, Mayıs 26, 2018

2. Amatör Lig 26 Mayıs Cumartesi Sonuçları

İstanbul 2. Amatör Lig'de çiftli gruplarda maçlar sona eriyor. Sonuçlar şöyle:



2. Grup (Puan durumu için tıklayın)
11.00 Örnek İY - Esenyurt Kartalspor (Esenyurt Bld) 3-0 h (Kartalspor maça çıkmadı)
13.00 Anadolu Esenyurtspor - Subaşıspor (Esenyurt Bld) 4-0
13.00 Ormanlı Köyü SK - Esenyurt Acarspor (Çatalca) 0-1
00.00 TEM Terkos - Ovayenicespor 3-0 h
00.00 Arnavutköyspor - Gümüşpınarspor 3-0 h


4. Grup (Puan durumu için tıklayın)
15.00 Poligon Fethiyespor - Seyrantepe Ofspor (Çayırbaşı) 3-3
17.00 Şenlikköy GB - Alemdarspor (Şenlikköy) 2-4
17.00 Sarıyer FSM - Haznedar İdman Ocağı (Çayırbaşı) 7-1
00.00 Madenspor - Gençosmanspor 3-0 h


6. Grup (Puan durumu için tıklayın)
17.00 Şehreminispor - Yeni Ortabayırspor (Namık Sevik) 2-2
17.00 Zekeriyaköyspor - Ateştuğlaspor (Bahçeköy) 0-3
17.00 Damlaspor - Öz Yavuzselimspor (Merkezefendi) 3-0
00.00 Artvinspor - Altınyıldızspor 0-3 h
00.00 Yeşiltepespor - Mecidiyeköy Tayfunspor 0-3 h


8. Grup (Puan durumu için tıklayın)
16.00 Aslantepespor - Cankurtaranspor (Sadabad) 6-4
17.00 CFS Bağcılarspor - Yeşildirekspor (Mahmutbey) 0-5
17.00 Kemerburgazspor - Gedikpaşaspor (Kemerburgaz) 3-2
17.00 Altınokspor - Tepebağ Kültürspor (Mimarsinan) 3-7
00.00 Sivasspor - Esenler Turgutreis SK 0-3 h


10. Grup (Puan durumu için tıklayın)
15.00 Göktürkspor - Kentyıldızspor (Göktürk) 2-3
16.00 Sanayi Mahallesi sK - Söğütlüçeşme Birlikspor (Yahya Kemal) 3-1
17.00 Göktürk Sarayspor - Beştelsizspor (Göktürk) 4-2
00.00 Gürzaferspor - Güngören Doğuşspor h-h


12. Grup (Puan durumu için tıklayın)
15.00 Yeşil Ilgazspor - Bayrampaşa Doğanspor (Merkezefendi) 1-1
17.00 Muratpaşaspor - Avcılar 1903 SK (Bayrampaşa Bld) 3-2
00.00 Ayazağa Esenspor - Çağlayanspor 3-0 h
00.00 Altınaslarspor - Samatyaspor 3-0 h


14. Grup (Puan durumu için tıklayın)
15.00 Küçüksu Yenimahalle SK - Anadolu Üsküdar SK (Ortaçeşme) 2-6
15.00 Batı Ataşehirspor - Kavakpınarspor (Başıbüyük) 3-2
00.00 Özataşehirspor - Erenköy Gençlik 3-0 h
00.00 Küçükbakkalköyspor - Fındıklıspor 0-3 h


16. Grup (Puan durumu için tıklayın)
14.00 TED İstanbul Koleji - Ataşehir Arenaspor (Paşabahçe) 7-0
15.00 Doğangüneşspor - Atlasspor (Ümraniye Bld) 2-6
17.00 Yenişehir Kartalları - Elmalıspor (Çamlık) 1-2
17.00 Selami Ali YSSK - Yoncaspor (Ümraniye Bld) 4-2
17.00 Girne Gençlik - Balkan Yeşilbağlarspor (Başıbüyük) 1-2


18. Grup (Puan durumu için tıklayın)
16.00 Çiğdemspor - İcadiyespor (Paşabahçe) 4-1
16.00 Feneryoluspor - Tunusbağıspor (Yenisahra) 0-3 h (Feneryolu çıkmadı)
16.00 Harb İşspor - Sultan Mehmed Hanspor (Gülsuyu) 11-1
16.00 Salacakspor - P571V Şahingücü (Çakmak) 4-4
00.00 Rüzgarlıbahçespor - Pendik Doğanspor 0-3 h

Hiç yorum yok:

Koral: BAL ve amatör ligler başlamalı

Beşyüzevlerspor Kulüp Başkanı Mustafa Koral, profesyonel liglerin seyircisiz olarak başladığını, amatör liglerinde aynı şekilde başlaması ge...