Pazartesi, Mayıs 28, 2018

Barış Ersoy: Yeniden İstanbul'da oynamak istiyorum

Geçen sezonu Türkoğlu Belediyespor’da geçiren kanat oyuncusu Barış Ersoy, futbola başladığı İstanbul’a dönmek ve bu çevrede bir ekipte forma giymek istediğini söyledi.


Alt yapısını İstanbulspor AŞ ve Atışalanıspor’da alan, ilk A takım deneyimini Yalovaspor’da yaşayan 1995 doğumlu oyuncu bu ekiple Bölgesel Amatör Lig’e yükselme başarısı yaşadı. Yarım dönem BAL’da oynadıktan sonra maddi nedenlerle buradan ayrılan Barış, İnegöl Kafkasspor’la anlaştı. Bir sonraki sezon Yalova Kadıköyspor’la anlaşan Barış bu takımla da BAL’a yükselme sevinci yaşadı.
Bu sezon Kahramanmaraş’ta Türkoğlu Belediyespor’da oynayan Barış Ersoy 12 gol, 9 asistle oynadı ancak BAL şansını bu kez play-off finalinde Elbistanspor’a karşı kaybetti.


Sağ ve sol açık olarak oynayabilen 23 yaşındaki oyuncu “Üç Süper Amatör şampiyonluğu yaşadım, bunların ikisinde BAL’a yükseldik. BAL’da 10 maçım bulunuyor. Kendime güveniyorum ve artık İstanbul ile çevresinde forma giymek istiyorum” dedi.

Hiç yorum yok:

Defnesporlu yöneticiler Defne kızları için koştu

Futbol ve hentbol branşlarında faaliyetlerini sürdüren İstanbul Defnespor'un yöneticileri, V odafone İstanbul Sanal Yarı Maratonu’nda De...