Dudulluspor'da 4 imza


İstanbul Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olan Dudulluspor, dört yeni oyuncu ile kadrosunu güçlendirdi.

Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, "Takımımızın kadrosuna daha önce de Burak Destegül ve Emre Duran katılmıştı. Yönetim kurulumuz tarafından yapılan açıklamada Güner Güney, Furkan Dalçık, Emre Bolelli ve İsa Ayva’nın da yeni sezonda yeşil beyaz formayı giyecektir. Yeni arkadaşlarımıza Dudulluspor’umuzda güzel bir sezon dileriz" denildi.

Güner Güney
1996 Rize doğumlu olan Güner Güney, futbola başladığı Rize Sağlıkspor’un ardından beş sezon Rize Belediyespor’da oynadı. İstanbul’da Ataşehir Çamolukspor forması da giyen başarılı orta saha oyuncus son olarak Ataşehir Yoncaspor’da oynuyordu.

Furkan Dalçık
Bir başka orta saha oyuncusu olan Furkan Dalçık futbola Ümraniyespor’da başladı. 1997 Ümraniye doğumlu olan Dalçık Kartalspor’da da forma giydikten sonra Sancaktepe Belediyespor’dan Dudulluspor'a katıldı. Akademi liglerinde 60 kez forma giyen Dalçık beş de gol kaydetmeyi başarmıştı.

Emre Bolelli
Şile Yıldızspor’dan gelen orta saha oyuncusu Emre Bolelli ise 1994 doğumlu. Futbola Çakmakspor’da başlayan Bolelli Bağlarbaşı ve İstanbul Esnafspor formaları da giydi.

İsa Ayva
Yeşil Beyazlıların kaleyi sağlama alarak transfer edilen İsa Ayva ise futbola başladığı Yamanspor’dan sonra Bağlarbaşı ve Karabekirspor formaları giydi. 1995 doğumlu oyuncu son olarak Ataşehir Çamolukspor forması giyiyordu.

www.dudulluspor.org


PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus