Halkalı ve Yıldıztabya ekipleri dostçaİstanbul U15/A ligi 11.grup ekiplerinden Yıldıztabyaspor ve Halkalıspor ekipleri Yıldıztabya Stadı'nda karşı karşıya geldiler.
Maçı Osman Yıldız,Adem Utlu ve Serdar Şahin hakem triosu yönetti.Saha komiseri Rahim Şengün ve sağlık görevlisi Sedat Fedakar idi.
Maça Yıldıztabya'nın santra vuruşuyla başlandı.Maça etkili başlayan taraf konuk ekip oldu.2.dakikada İbrahim kaleyi cepheden gören açıdan harika bir vuruşla takımını 0-1 öne geçirdi.10.dakikada çaprazda topla buluşan kaptan Mevlüt rakibini oyundan düşürdü ve harika vuruşla takımını sırtladı ve skor 0-2 oldu.Geriye düşen ev sahibi yaptığı oyuncu değişikliğiyle 24.dakikada Kutay'ın frikikten seken topa dokunmasıyla farkı 1'e indirdi 1-2.Oyunda üstünlüğünü kuran konuk ekip 28.dakikada kaptan Mevlüt'ün frikikten attığı golle skoru 1-3'e getirdi.Golden sonra toparlanan ekip 30.dakikada Arda'nın ayağından golü bularak oyundan kopmadı 2-3.İlk devre Halkalıspor'un üstünlüğüyle soyunma odasına gidildi.
İkinci devrede yapılan oyuncu değişiklikleriyle oyundan kopmayan ev sahibi Ceyhun'un ayağından bulduğu golle skoru 3-3'e getirdi.Mücadelede başka gol olmayınca iki ekipte sahadan 1 puanla ayrıldı.

YILDIZTABYASPOR:Berkay,Mustafa Berke,Sercan,Hasan,Kutay,Emre,Ceyhun,Hakan,Muhammet Baran,Eray,Arda

HALKALISPOR:Eren,İbrahim,Gürkan,Berkcan,Mahsum,Mücahit,Ozan,Onur,Yunus Emre,Fatih,Mevlüt,Emircan

HABER-FOTOĞRAF:OĞUZHAN AKGÜNDÜZ

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus