Akalanspor Sezona Hazır 1-4


Dün gece oynanan hazırlık maçında Akalanspor,Silivri stadında Kavaklıspor'a konuk oldu.Üst düzey geçen mücadelede Akalanspor 1-4 galip ayrılan taraf oldu.

 Karşılaşmanın ilk 20 dakikasında dengede bir oyun sergileyen iki ekipte karşılıklı ataklardan sonuç alamadı.

Ev sahibi Kavaklıspor,dakika 30'da 1-0 öne geçti.

35.dakikada bu gole Akalanspor Kerim ile karşılık verdi.Savunmanın arkasına sarkan bu oyuncu,
skora dengeyi getiren isim oldu.

38.dakikada penaltı kazanan Akalanspor'da, topun başına geçen yeni transfer Hami Akgül,meşin yuvarlağı filelere yollayınca takımına üstünlük sayısını getirdi.1-2

43.dakikada Akalanspor,Ahmet'in uzun topunda,savunmanın arkasına çok iyi sarkan ve golü koklayan Hami,kaleci ile karşı karşıya pozisyonda topu ağlara gönderdi.1-3

İlk Yarı Sonucu:1-3

İkinci yarıdada kora kor bir mücadele sergileyen iki ekip'in oyuncuları da hocalarının gözüne girebilmek için sahada mücadele ediyordu.

Akalanspor 78. dakikada Ahmet 2 kişiyi çalımladıktan sonra ara pasında Savaş'a,Savaş'ta Emre Köse'ye oda ağlara yolladı.1-4.Bu gol maçın skorunu tayin eden gol olarakta kayıtlara geçti.

Maçtan sonra her iki takımın Yöneticileri ve Teknik Direktörü birbirlerine yeni sezonda başarılar diledi.

Akalanspor Teknik patronu Mithat Yaç yaptığı açıklamasında ; 'Çok üst düzey bir maç oldu. İstediğimi sahaya yansıtan ve ne istediğini bilen oyuncularım vardı.Oyuncularımın performansından çok mennumum.Oturmuş kadromuza, nokta transferlerimizde eklenince,başarılı bir ekip oluşturduğumuza inanıyorum.Gün geçtikçe her şey daha iyi olacak ' dedi.


HABER:CANER KIZILER

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus