İstanbul Sinopspor yeni sezon için sahaya indi.İstanbul Süper Amatör ligin flaş takımlarından olan İstanbul Sinopspor, 2016/17 futbol sezonu ilk çalışmasını Halkalı Etap sahasında gerçekleştirdiği çalışma ile açtı. Akşam tesislerde toplanmaya başlayan Sarı -Lacivertliler ardından sezonun ilk çalışmasını yaptı.
 Halkalı Etap sahasında sezonun ilk çalışmasını Sarı -Lacivertler, Teknik Direktör Altay Onaran ve yardımcı hoca Mesut Bozkurt yönetiminde sezon öncesi ilk çalışmasını gerçekleştirdi.
Sezonun ilk çalışmasını Yöneticilerden Yasin Şahin, Mustafa Dağ, Bayram Kuş, Cem Yılmaz ve 57 Taraftar gurubu lider Muhammet Şahin yakından takip ettiler. Çalışma öncesi saha ortasında toplanan eski oyuncular ve yeni transferler, birbirleri, teknik heyet ve yönetimle tanıştı.
Teknik Direktör Altay Onaran, Öncelikle yeni futbol sezonun hepimize ve İstanbul Sinopspor kulübümüze hayırlı olmasını diliyorum. İstanbul Sinopspor kulübü her zaman hedefleri olan bir kulüptür. Bu hedeflere ulaşmak içinde sizin gibi değerli futbolcu kardeşlerimizle birlikte uzun bir yola çıktık. Sizlerden ricam özel hayatınızdan, yemeğinize kadar dikkat etmeniz çalışmaları daha ciddiyet içinde yapmanızı bizlere güvenen yöneticileri ve camiamızı mahcup etmeyelim futbolda üç ihtimali bir şeydir yenmek yenilemek veya berabere kalmak olacaktır. Ancak bu ihtimaller bizlerin sizlerin moralini hiç bir zaman bozmasına müsaade etmeyin birlik beraberlik içinde İstanbul Sinopspor kulübümüzü başarıya taşımak için şimdiden kenetlenmemizi istiyorum dedi.
2 Saat süren sezon ilk çalışmasında Teknik Direktör Onaran, Yeni futbol sezonuna 2 günü Gros, 4 günü sahada çalışması olarak toplam 6 gün çalışma yapacağız 15 gün çalıştıktan sonra yeni ve eski oyuncuların son durumlarını görmek için hazırlık maçları yapmaya başlayacağız. Şafakspor-Şener, İstanbulspor-Furkan, Sinopspor-Emrullah, Beykozspor-Talhacan, Selimpaşaspor-Ertuğrul ve Öz Trabzonspor-Vurkan'nı yeni sezonda renklerimize kattık. Geçtiğimiz sezondan 7 oyuncu ve 6 oyuncuda gençlerden takviye yaparak 24 kişi ile sezonun ilk çalışmasını yapmış bulunmaktayız.1 Kaleci,1 stoper ve ön libero olmak üzere toplam üç yeni transfer daha yaparak transferi kapatacağız dedi.
 
Kaleci ve yardımcı hoca Mesut Bozkurt'da yeni futbolcu arkadaşlarımız gibi Küçükçekmece ilçemizin güzide kulüplerinde ilk kez çalışma fırsatı bulmaktayım. İnşallah futbolcu kardeşlerimiz, yöneticiler ve taraftarımızla gönül birliği yaparak güzel şeyler yapmaya gayret göstereceğiz çalışmalarımızı disiplini, ciddiyet içinde yaparsak zaten başarıda gelir yeni futbol sezonun kazasız belasız geçmesini dilerim dedi.
İstanbul Sinopspor Genel Sekreter Yasin Şahin, Bizde bu kulübün oyuncuları ve teknik kadrosu olarak bu İlçenin ve kulübün bir parçası olduk. Biliyorsunuz ki, konulan bir hedef var. Bu hedefin peşinden koşacak oyuncuları almaya gayret ettik. Bunu da büyük ölçüde başardık diye düşünüyorum. Tabi ki hedefin büyük oluşu beraberinde bir takım zorlukları getirecektir. Ne olursa olsun bu işin üstesinden gelmeye çalışacağız ifadesini kullandı.
Genel Kaptan yardımcısı Mustafa Dağ'da Bütün İstanbul Sinopspor el ele, gönül gönüle verirsek bu başarıya hep birlikte imza atabiliriz. Bismillah dedik, bugün hayırlısıyla başlıyoruz. İnşallah bu başladığımız gündeki olan güler yüz sezon sonunda da bu şekilde devam eder ve istediğimiz sonuca ulaşırız.
 İstanbul Sinopspor Muhasibi Cem Yılmaz, şuana kadar yapılan oyuncu transferleri, oyuncu seçimleri istediğimiz doğrultuda oldu. İnşallah sezon içerisinde de alınan oyuncuların performansı, başarısı sonuçlara yansır. İstediğimiz işi hallederiz diye düşünüyorum” dedi.
 Yöneticilerden Bayram Kuş'da 2016-17 sezonunun ilk antrenmanına başlamış bulunmaktayız. Yeni sezon bizler, futbolcular ve tüm takımlar için hayırlı olmasını diliyoruz. Hiçbir takım hedefsiz değildir, bizimde hedefimiz bu sene üst sıralar olacak. Takımı en üst sıralara taşımak için bütün çabamız ve gayretimizle çalışacağız” diye konuştu. 
HABER: Yılmaz AKTEPE
PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus