Spor Dünyasını Buluşturan Açılış.


Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkan Vekili Seyit Bel, Legend (Efsane) İsimli Cafe&Restaurant sektörüne atılarak Beylikdüzülerle buluşturdu. İş, siyaset ve Spor dünyasının yoğun katılımı ile Gerçekleştirilen açılışı Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkan Seymen Gençtürk açılış kurdelesini kesti.  
                 
Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkan Seymen Gençtürk ise, ‘‘Dostların bu açılışları paylaşması çok önemli. Bol kazançlar diliyorum. Tüm çalışanlara ve buradan hizmet alacak tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun diyorum. Gerçekten bir fark yaratmışlar. Bu girişimi kutluyorum dedi

Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkan Vekili Seyit Bel de yaptığı açıklamada Beylikdüzün'de olmayan bir Cafe&Restaurant ve sunum yaptıklarını ifade ederek; Çocuklarının eğitim hayatında da girişimcilikteki cesaretinde de daima destekçisi olduğunu söyledi. Bel  “Damağın lezzetini Beylikdüzülülere getirdik. İlgi göreceğine inanıyoruz, açılış günümüzde bizleri yalnız bırakmayan birbirinden değerli dostlarımıza da teşekkür ediyoruz’’ dedi.
HABER:Yılmaz AKTEPE


PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus