Cumartesi, Mart 30, 2024

İstanbul 2. Amatör Lig 30 Mart 2024 Cumartesi Sonuçları



İstanbul 2. Amatör Lig'de heyecan, 3. hafta maçlarıyla devam ediyor...
 
2. Grup
13.00 İst. Arenaspor-Kamilobaspor (Ortaköy) 3-1
13.00 Beycilerspor-Yeşil Esenyurtspor (Değirmenköy) 0-0
15.00 Jenerikspor-Üstün FK (Güzelce) 2-6
15.00 İzzetinspor-Subaşıspor (İzzettin) 1-2
15.00 S.Ortaköyspor-Gümüşpınarspor (Ortaköy) 10-2

4. Grup
13.00 Kıraçspor-Çırçır İmarspor (K.Çekmece) 2-0
14.30 O.Fetihspor-KK Mevlanaspor (O.Fetih) 1-1
14.30 İst.Gençlergücü-İMÇ Sakaryaspor (Güngören) 2-2
15.00 Trabzonspor-Güneşlispor (Etap) 1-3
--.-- Bakırköy Gençlik-Ambarlıspor 0-3 h

6. Grup
15.00 Z.Yıldızspor-Gürzaferspor (H.Doğan) 0-4
15.00 M.Tayfunspor-Üçyüzlü Esengücü (Kemerburgaz) 0-3
15.00 Beylikdüzü İY-1453 İstanbul (B.Hakkı) 0-6
15.00 Topçularspor-Fevzi Çakmak FK (Rami) 1-4
17.00 Arnavutköyspor-5 Mevsim GSK (Hadımköy) 0-5

8. Grup
14.30 Hasköyspor-Tozkoparan Birlik (Beyoğlu) 3-2
14.30 İkitelli Köyiçi SK-Bezirganbahçespor (E.Özçelik) 3-3
15.00 Çağlayan GB-Çayırgücü (Hasbahçe) 1-3
17.00 İncirtepespor-Şişli Anadoluspor (Esenyurt) 2-1
--.-- B.Yenidoğanspor-Haraççıspor 3-0 h

10. Grup
10.00 Es.Kartalspor-B.Doğanspor (Esenyurt) 3-3
13.00 Gedikpaşaspor-B.Güneşlispor (Etap) 2-1
14.30 KM Paşaspor-Olimpiyatspor (N.Sevik) 10-1
14.30 Sivasspor-1923 Özkanspor (Mahmutbey) 0-2
16.30 Ihlamurderespor-Bomontispor (Çilekli) 2-1

12. Grup
12.30 EZA Spor-Tokatspor (N.Sevik) 4-0
12.30 Nurtepespor-1863 Boğaziçi SK (Nurtepe) 1-1
14.30 S.Yeşilyaylaspor-MŞ Paşaspor (Avcılar) 3-2
14.30 Kosova Güçspor-Altın Aslarspor (Yeşilova) 2-2
15.00 G.Emeksanspor-Altınokspor (Parseller) 1-1

14. Grup
14.30 Boğaziçispor-Uskumruspor (Çilekli) 0-0
15.00 Kuzey Akınspor-Avcılar 1903 (Esenyurt) 6-2
15.00 Atışalanıspor-Giresunspor (Z.Ekinli) 4-1
17.00 Ç.Zümrütspor-S.Çiftliğispor (Örnektepe) 1-0
--.-- K.Atakentspor-Y.S.Selimspor 0-3 h

16. Grup
13.00 Anadolu Kavağıspor-Tunçspor (Şile) 2-0
14.00 Ferahspor-Soğanlıkspor (Selimiye) 1-2
17.45 Koşuyoluspor-Fetih Kelkitspor (Selimiye) 2-0
--.-- İcadiyespor-S.Yenidoğanspor 3-0 h
--.-- Dragosspor-Tuzla Orta Mahalle 0-3 h

18. Grup
13.00 Yoncaspor-Kemahspor (Esatpaşa) 2-2
14.30 Elçispor-Kozyatağı İY (Yakacık) 1-1
16.00 İdealtepespor-Zümrütevlerspor (Başıbüyük) 7-3
17.00 Yavuztürkspor-Çınarspor (Beylerbeyi) 1-2

20. Grup
14.00 Sarıgazispor-Tuzla Anadoluspor (Sarıgazi) 3-4
14.00 1453 Maltepe GSK-Salacakspor (Gülsuyu) 0-0
15.00 Libadespor-Kirazlıtepespor (K.75.Yıl) 1-0
15.00 Ağvaspor-P.Yenişehir GSK (Şile) 1-1

Hiç yorum yok:

İstanbul 2. Amatör Lig 20 Nisan Cumartesi Sonuçları

İstanbul 2. Amatör Lig'de tekli gruplarda karşılaşmalar 20 Nisan Cumartesi günü oynanacaktır...