Salı, Mayıs 30, 2023

İstanbul 2. Amatör Lig 30 Mayıs 2023 Salı Sonuçları




İstanbul 2. Amatör Lig'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor...


1. Grup
15.00 İncirtepespor-Ambarlıspor (B.Çekmece) 6-1
15.00 Kadıköyspor-Oklalıspor (Değirmenköy) 0-4
15.00 TEM Terkos-Çantaköyspor (Terkos) 5-0
17.00 Gençobaspor-Beycilerspor (B.Çekmece) 3-1
--.-- İzzettinspor-Çiftlikköyspor 3-0 h

3. Grup
13.00 Öz Örencikspor-S.Ortaköyspor (Karacaköy) 0-5
15.00 Gümüşpınarspor-Celaliyespor (B.Çekmece) 4-10
15.00 Alipaşaspor-İ.Arenaspor (Silivri) 1-0
15.00 Bollucaspor-Akalanspor (Taşoluk) 1-1
15.00 Yalıköyspor-S.Mimarsinanspor (Karacaköy) 3-0 h

5. Grup
15.00 B.Asil Kartalspor-Büyük Ümitler SK (Mahmutbey) 7-3
15.00 Sarıyer FSM-Göktürk Sarayspor (İ.İnönü) 0-7
15.00 B.Yenidoğanspor-B.Evler FA (B.Paşa Bld) 0-1'ken 87'de tatil
--.-- Esenyurt G.Hanespor-Halkalıspor 3-0 h
--.-- Ihlamurderespor-F.S.Mehmetspor 3-0 h

7. Grup
15.00 Çağlayan GB-Ceylanspor (Nurtepe) 3-2
15.00 Avcılar 1903 SK-B.Güneşlispor (Avcılar) 2-2
17.00 Göktürkspor-A.Doluderespor (Alibeyköy) 1-0
--.-- Güneştepespor-Çırçırspor 0-3 h
--.-- 1923 Özkanspor-H.Taştepespor 3-0 h

9. Grup
15.00 A.Esenspor-B.Paşa Atletik (Ayazağa) 4-2
15.00 M.Tayfunspor-Artvinspor (Y.Tunaoğlu) 3-2
16.00 5 Mevsim GSK-Emirefendispor (Başakşehir) 2-2
17.00 Fişekspor-E.Oruçreisspor (İBB GOP) 7-1
--.-- 1453 İstanbul Asspor-Fatih Görkem Atletik 3-0 h

11. Grup
15.00 Şenlikköy GB-İ.Gençlergücü (Şenlikköy) 3-1
15.00 Taksimspor-Z.Burnu 1957 SK (Feriköy) 4-2
15.00 Y.S.Selimspor-S.Çeşme Birlik (Mimarsinan) 0-0
17.00 P.Fethiyespor-Olimpiyatspor (Çayırbaşı) 5-1
17.00 Etilerspor-Dobrucaspor (İ.İnönü) 3-1

13. Grup
13.00 E.19 Mayıs SK-Çayırgücü (Avcılar) 7-2
15.00 Öz Alibeyköyspor-Kosova Güçspor (Karadolap) 2-4
15.00 Yeşilcespor-Sultanmuratspor (Yeşilce) 1-2
--.-- Fatihspor-Sefaköyspor 0-3 h
--.-- Muratpaşaspor-S.Maden GSK 3-0 h

15. Grup
14.00 M.Kültürspor-Bostancıspor (Başıbüyük) 1-1
15.00 Öz Ataşehirspor-Rivaspor (Esatpaşa) 2-0
15.00 Ferahspor-Samandıra FK (Selimiye) 0-3
--.-- Kartalpaşa GSK-P.Kavakpınarspor 0-3 h
--.-- Salacakspor-Ömerlispor 3-0 h

17. Grup
13.00 A.Üsküdarspor-A.Arenaspor (Selimiye) 3-0
13.00 Yavuztürkspor-Boğaziçi 1907 SK (Alemdağ) 1-3
15.00 Atalarspor-Koşuyoluspor (K.75.Yıl) 2-0
15.00 S.Emekspor-P.Doğanspor (Sarıgazi) 0-2
--.-- İ.Kartalları SK-Harb İşspor 0-3 h

19. Grup
12.00 Mehmet Rauf LSK-Çınarspor (Esatpaşa) 3-1
13.00 P.Yenişehir GSK-D.Güneşspor (Çamlık) 3-3
15.00 Ç.Çarşıspor-K.Elçispor (Alemdağ)  7-1
15.00 P.Emekspor-Çorumspor (Çamlık) 7-0

3 yorum:

Adsız dedi ki...

Atalar 1 koşuyorum 0

Adsız dedi ki...

Istanbul artvin maci ?

Horoz dedi ki...

Maçın hakemi diyor 2. Amatörünüz sanki kendisi şampiyonlar liği yönetiyor.
Her sene olduğu gibi yine kötüler

İstanbul 2. Amatör Lig 20 Nisan Cumartesi Sonuçları

İstanbul 2. Amatör Lig'de tekli gruplarda karşılaşmalar 20 Nisan Cumartesi günü oynanacaktır...