Salı, Mayıs 16, 2023

İstanbul 2. Amatör Lig 16 Mayıs 2023 Salı Sonuçları



İstanbul 2. Amatör Lig'de seçin nedeniyle pazar günü oynanamayan 10. hafta karşılaşmaları bugün oynanıyor...
 

1. Grup
13.00 Ambarlıspor-Kadıköyspor (Avcılar) 0-4
15.00 Beycilerspor-İzzettinspor (M.Gürsu) 1-3
15.00 İncirtepespor-TEM Terkos (Kavaklı) Yardımcı hakem gelemediği için ertelendi.
15.00 Çiftlikköyspor-Gençobaspor (Karacaköy) 2-4
15.00 Çantaköyspor-Oklalıspor (Değirmenköy) 3-7

3. Grup
13.00 S.Ortaköyspor-Yalıköyspor (M.Gürsu) 5-2
15.00 Gümüşpınarspor-Bollucaspor (B.Hakkı) 0-6
15.00 Celaliyespor-Alipaşaspor (Celaliye) 0-1
15.00 Akalanspor-İ.Arenaspor (İhsaniye) 3-1
17.00 S.Mimarsinanspor-Öz Örencikspor (M.Gürsu) 0-2

5. Grup
15.00 Büyük Ümitler-B.Yenidoğanspor (İBB GOP) 3-6
15.00 Ihlamurderespor-Sarıyer FSM (İ.İnönü) 1-2
17.00 Göktürk Sarayspor-Halkalıspor (Kemerburgaz) 13-0
13.00 B.Atletik-Bağcılar Asil Kartal SK (İ.Ö.İdare) 2-0
--.-- Fatih Sultan Mehmetspor-E.Gümüşhanespor 0-3 h

7. Grup
15.00 B.Güneşlispor-1923 Özkanspor (İSTOÇ) 2-6
15.00 Çırçırspor-Halkalı Taştepespor (Mimarsinan) 2-6
17.00 Ceylanspor-Göktürkspor (İBB GOP) 1-5
15.00 A.Doludere-Çağlayan G.Birliği (Örnektepe) 7-1
--.-- Avcılar 1903 SK-Güneştepespor 3-0 h

9. Grup
13.00 1453 İstanbul-Ayazağa Esenspor (Yeşilova) 0-3
13.00 Bayrampaşa Atletik-Emirefendispor (İBB B.Paşa) 0-5
15.00 E.Oruçreisspor-M.Tayfunspor (Bakırköy 1) 0-3
15.00 F.G.Atletik-5 Mevsim Gençlik (N.Sevik) 0-5
15.00 Artvinspor-Fişekspor (İl Özel İdare) 2-2

11. Grup
15.00 İ.Gençlergücü-Y.S.Selimspor (Güngören) 2-4
15.00 Taksimspor-Etilerspor (Feriköy) 2-2
15.00 Z.Burnu 1957-P.Fethiyespor (ZBH Doğan) 2-3
15.00 S.Çeşme Birlik-Şenlikköy GB (Kanarya) 6-4
15.00 Dobrucaspor-Olimpiyatspor (Karadolap) 3-5

13. Grup
11.00 Muratpaşaspor-Yeşilcespor (İBB B.Paşa) 3-0
13.00 Çayırgücü-Öz Alibeyköyspor (İBB GOP) 0-3
15.00 Kosova Güçspor-E.19 Mayıs SK (Yeşilova) 4-5
17.00 Sultanmuratspor-Sefaköyspor (Yeşilova) 2-0
--.-- Sarıyer Maden GSK-Fatihspor h-h

15. Grup
14.00 Bostancıspor-Öz Ataşehirspor (K75. Yıl) 1-2
15.00 Ömerlispor-P.Kavakpınarspor (Alemdağ) 1-10
16.00 Ferahspor-Salacakspor (Selimiye) 6-1
15.00 Rivaspor-M.Kültür (Riva) 1-2
--.-- Samandıra FK-Kartalpaşa GSK 3-0 h

17. Grup
15.00 A.Arenaspor-S.Emekspor (Yenisahra) 1-1
15.00 Harb İşspor-Koşuyoluspor (Gülsuyu) 1-3
16.00 Boğaziçi 1907 SK-Atalarspor (Kanlıca) 0-0
16.00 P.Doğanspor-A.Üsküdar SK (Çamlık) 3-2
--.-- Yavuztürkspor-İ.Kartalları SK 3-0 h

19. Grup
14.00 D.Güneşspor-Çorumspor (Selimiye) 4-1
16.00 K.Elçispor-1453 Maltepe GSK (Yunus) 1-4
17.00 Mehmet Rauf LSK-P.Yenişehir GSK (Yenisahra) 2-1
Çınarspor-P.Emekspor maçı yarın oynanacak.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

B.umitler 3 b.pasa y.dogan 6 maç sonucu

Türkiye U15 Şampiyonası İstanbul elemeleri kuraları çekildi

Türkiye U15 Şampiyonası İstanbul elemelerinin kuraları bugün çekildi.