Cumartesi, Haziran 08, 2024

İstanbul 2. Amatör Lig 8 Haziran 2024 Cumartesi Sonuçları



İstanbul 2. Amatör Lig'de günün maçları şu şekilde...


2. Grup
14.30 İzzettinspor-S.Ortaköyspor (Çanakça) 0-3 h
17.00 Üstün FK-İ.Arenaspor (B.Çekmece) 1-0
17.00 Jenerikspor-Beycilerspor (Güzelce) 0-5
17.00 Subaşıspor-Y.Esenyurtspor (Çanakça) 3-2
17.00 Kamilobaspor-Gümüşpınarspor (Celaliye) 5-2

4. Grup
17.00 İ.Gençlergücü-Kıraçspor (Güngören) 2-7
17.00 O.Fetihspor-Trabzonspor (Fetih) 4-1
17.00 İMÇ Sakaryaspor-Güneşlispor (Mimarsinan) 2-2
--.-- KK Mevlanaspor-Bakırköy GSK 3-0 h
--.-- Ambarlıspor-Ç.İmarspor 0-3 h

6.Grup
15.00 Z.Yıldızspor-Topçularspor (H.Doğan) 3-4
17.00 M.Tayfunspor-Arnavutköyspor (Y.Tunaoğlu) 3-0 h
17.00 Üçyüzlü Esengücü-Fevzi Çakmak FK (İBB B.Paşa) 3-0 h
17.00 1453 İstanbul-5 Mevsim GSK (S.Kartal) 3-3
--.-- Gürzaferspor-Beylikdüzü İY 0-3 h

8.Grup
15.00 Şişli Anadolu-Çağlayan GB (Feriköy) 1-1
17.00 Hasköyspor-İkitelli Köyiçi (Beyoğlu) 3-3
17.00 İncirtepespor-B.Yenidoğanspor (Esenyurt) 7-4
17.00 Çayırgücü-Bezirganbahçespor (İBBGOP) 3-0
--.-- Tozkoparan Birlikspor-Haraççıspor 3-0 h

10.Grup
15.00 Bomontispor-Gedikpaşaspor (Y.Tunaoğlu) 3-0
17.00 KM Paşaspor-Es.Kartalspor (N.Sevik) 3-1
17.00 Ihlamurderespor-Sivaspor (Çilekli) 2-2'yken 67'de hakem tarafından tatil edildi.
17.00 Olimpiyatspor-1923 Özkanspor (Z.Ekinli) 2-7
17.00 B.Güneşlispor-B.Doğanspor (Mahmutbey) 1-2

12. Grup
13.00 Altınokspor-MŞ Paşaspor (Mimarsinan) 1-2
15.00 Tokatspor-G.Emeksanspor (Cebeci) 3-4
15.00 EZA Spor-Kosova Güçspor (N.Sevik) 5-4
15.00 1863 Boğaziçi-Altınaslarspor (Çayırbaşı) 3-0 h
17.00 Nurtepespor-Suceyin&Yeşilyayla (Nurtepe) 0-1

14. Grup
17.00 S.Çiftliğispor-Boğaziçispor (Cebeci) 4-0
17.00 Avcılar 1903-Giresunspor (Avcılar) 3-4
17.30 Ç.Zümrütspor-Atışalanıspor (Örnektepe) 7-0
--.-- Kuzey Akınspor-K.Atakentspor 3-0 h
--.-- Uskumruspor-Y.S.Selimspor 3-0 h

16. Grup
17.00 Fetih Kelkitspor-Tunçspor (Esatpaşa) 1-0
17.30 İcadiyespor-Anadolu Kavağıspor (Kavacık) 1-2
18.00 Koşuyoluspor-Ferahspor (Selimiye) 4-0
--.-- S.Yenidoğanspor-Dragosspor 3-0 h
--.-- Tuzla Orta Mahalle-Soğanlıkspor 3-0 h

18.Grup
14.30 Kozyatağı İY-Zümrütevlerspor (K.75.Yıl) 3-1
17.00 K.Elçispor-Yavuztürkspor (Yakacık) 4-2
18.00 Boğaziçi 1907-İdealtepespor (Kanlıca) 1-4
18.00 Kemahspor-Çınarspor (Beylerbeyi) 0-2

20. Grup
16.00 Çorumspor-1453 Maltepe GSK (Kanlıca) 4-0
16.00 P.Yenişehir GSK-Salacakspor (Kaynarca) 4-3
16.00 Ağvaspor-Sarıgazispor (Şile) 5-1
16.00 Kirazlıtepespor-Tuzla Anadolu (Selimiye)  2-3

Hiç yorum yok:

İstanbul 2. Amatör Lig'de sezon sona erdi

İstanbul 2. Amatör Lig'de 2023-24 sezonu grup aşaması sona erdi.