Salı, Haziran 11, 2024

Beykoz Kulüpler Birliği Özdemir ile devamBeykoz İlçesi Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneğinde Genel Kurul heyecanı vardı. Gümüşsuyuspor tesislerinde gerçekleşen Kongre sonunda Asım Özdemir bir kez daha katılan delegelerin oyu ile Başkan seçildi.

Genel Kurulda Divan Başkanı olarak Çubuklu Spor Kulübü Başkanı ve İASKF Denetleme Kurulu Üyelerinden Coşkun Tosun olurken Divan Üyeleri ise Beykoz Elmalı Spor Kulübü Başkanı dem Ünal, Yıldızlar Dünyası Spor Kulübü Başkanı Alev Demirkol, Bey Tekvandı Kick Boks ve Fitness Spor Kulübü Başkanı Mustafa Zurnacı'dan oluştu.BİSK Yeni Dönem Yönetimi ve Kurullarında yer alan isimlere gelince ;

 Yönetim Kurulu Asil Üyeler :

 Asım Özdemir, Coşkun Tosun, İlker Güner, Coşkun Okur, Ali Cinel, Enes Kararmaz, Şeref Kurtuluş, Yüksel Kılıç, Mustafa Kaya, Pehlivan Gündoğdu, Mustafa Kurtuluş, Muammer Aydınoğlu, Bülent Cem Şişman, Mazlum Çoktin, Mehmet Yiğit Alp, Okan Yiğit, Taner Aksu, Alev Demirkol, Mahmut Akyıldız, Mahir Taştan, Mehmet Yorulmazlar, Adem Ünal, İsmail Türkoğlu, Bayram Taşkıranlar, Mustafa Zurnacı, Uğur Gökdemir, Uğur Korkmaz, Özgür Tan, Abdulsamet Bulut, Hüseyin Kara, Cüneyt Pulant.

 Denetleme Kurulu: 

Hüseyin Emanet, Zafer Baş, Remzi Alişan

 Disiplin Kurulu: 

Sercan Görgülü, Recep Gürbaşak, Kemalettin Erkan (Ozan Derviş), Şenel Ustabaşı, Talip Ercan, Ahmet Özdemir, Bayram Önal, Serkan Çanur.

 Onur Kurulu: 

Bahattin Şişman, Okan Karakaya, Hüseyin Öztürk, Yusuf Toprak.

1 yorum:

fg__13__ dedi ki...

Yine olen baskanlarin adina oy attilarmi gizliden??Kendilerini o kulup delegesi gosterip?Malm rahmetli baskanimizin acisini yaşarken onfirildaği yaptilar bizim kulubunuze...Yeri zamani gelince hepsini herkesin huzurunda konusacagiz!!!

İstanbul 2. Amatör Lig'de sezon sona erdi

İstanbul 2. Amatör Lig'de 2023-24 sezonu grup aşaması sona erdi.