Perşembe, Haziran 13, 2024

İstanbul 2. Amatör Lig 13 Haziran 2024 Perşembe Programı



İstanbul 2. Amatör Lig'de heyecan devam ediyor


4. Grup
17.00 Kıraçspor-O.Fetihspor (Esenyurt) 2-2
--.-- Trabzonspor-İMÇ Sakaryaspor h-h
--.-- Bakırköy GSK-İ.Gençlergücü 0-3 h
--.-- Güneşlispor-Ambarlıspor 3-0 h


7. Grup
15.00 Esenkent İY-Feshanespor (Turgutlu) 3-0 h
17.00 Mollaaşkıspor-Şafak 76 (Mimarsinan) 0-1
17.00 Alemdarspor-Teraziderespor (İBB GOP)
17.00 Sefaköyspor-MK Paşaspor (S.Kartal) 1-3
--.-- GOP Barbaros-Ayazağa Esenspor 0-3 h




8. Grup
15.00 B.Yenidoğanspor-T.Birlikspor (İBB B.Paşa) 0-3
15.00 İ.Köyiçispor-E.İncirtepespor (Başakşehir) 2-4
--.-- Bezirganbahçespor-Şişli Anadoluspor 3-0 h
--.-- Çağlayan GB-Hasköyspor 3-0 h
--.-- Haraççıspor-Çayırgücü 0-3 h



9. Grup
17.00 Şehzadebaşıspor-Piyalepaşaspor (Güngören) 3-1
17.00 Y.Güneşspor-Samatyaspor (H.Doğan) 2-4
17.00 Atakentspor-Bağcılar Cemspor (Etap) 4-1
--.-- Şenlikköy GB-B.Demirspor 3-0 h
--.-- Ulusspor-Gümüşpalaspor 3-0 h




12. Grup
15.00 MŞ Paşaspor-Tokatspor (Beyoğlu) 7-5
15.00 Kosova Güçspor-1863 Boğaziçi (Yeşilova) 3-0 h
15.00 G.Emeksanspor-Nurtepespor (İBB GOP) 1-1
--.-- Suceyin&Yeşilyayla-EZA Spor 3-0 h
--.-- Altınaslarspor-Altınokspor 3-0 h



13. Grup
15.00 Haznedarspor-Özgenspor (Güngören) 3-0 h
15.00 Altınayspor-Ceylanspor (Mimarsinan) 4-2
17.00 Kilyosspor-Balıkyoluspor (Çayırbaşı) 3-0 h
17.00 A.Hürriyetspor-Sütlücespor (Nurtepe) 0-0
--.-- Bağcılar G.Gücü-Balkanspor 0-3 h




14. Grup
15.00 Y.S.Selimspor-S.Çiftliğispor (N.Sevik) 0-3 h
17.00 Atışalanıspor-Avcılar 1903 (Rami) 2-6
17.00 Giresunspor-Uskumruspor (B.Paşa Bld) 1-11
18.00 Boğaziçispor-Kuzey Akınspor (Çilekli) 3-0 h
--.-- K.Atakentspor-Ç.Zümrütspor 0-3 h




15. Grup
13.00 Sancaktepe Bld-Aydınlıspor (Sarıgazi) 7-0
18.00 Harb İşspor-Rasathanespor (Gülsuyu)  0-10
18.00 Kuzguncukspor-M.Rauf LSK (Beylerbeyi) 3-0 h


16. Grup
15.00 Ferahspor-İcadiyespor (Beylerbeyi) 2-3



17. Grup
16.00 M.Kültürspor-Ü.Altınşehirspor (Gülsuyu) 9-2
18.00 V.Tayfunspor-Taşdelenspor (Selimiye) 1-0
--.-- Örnekspor-A.Arenaspor 0-3 h
--.-- D.Güneşspor-Çavuşoğluspor 0-3 h
--.-- Bostancıspor-Yenisahraspor 3-0 h

19. Grup
15.00 Hekimbaşıspor-Esatpaşaspor (Çavuşbaşı) 0-1'ken ev sahibi ekip 6 kişi kalınca tatil.

Hiç yorum yok:

Kavakpınar transferde 'Uygun' adım

İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Kavakpınarspor stoper Samet Uygun'u renklerine bağladı.