Pazartesi, Haziran 13, 2022

Öz Yavuzselimspor ligin kaderini değiştirdi


İstanbul 2. Amatör Lig 10. Grup'ta haftaya sondan ikinci sırada giren Öz Yavuzselimspor sahasında, lider Kosova Güçspor'u 2-0 yendi ve rakibini şampiyonluktan etti.

İBB Bayrampaşa Stadı'nda oynanan ve Kadir Halit Altıntaş'ın yönettiği maçta ev sahibi ekip 10'da Efe Yılmaz'la öne geçti. Maçın 85. dakikasında Mustafa'nın kırmızı kart görmesiyle 10 kişi kalan kırmızı beyazlı ekip 90'da Ersin Yavuz'la bir gol daha bularak İstanbul'da futbol sezonunun en flaş sonuçlarından birine imza attı.


Liderliği ve şampiyonluğu kaybettiler

Kosova Güçspor bu sonuçla liderliği Yenidoğan Güneşspor'a kaptırdı. Güneşspor, son haftadaki rakibi Ulusspor ligden çekildiği için şampiyonluğunu ilan etmiş oldu.

Öz Yavuzselimspor İkinci Başkanı Ayhan Çınar "2004-2005-2006 ağırlıklı bir kadromuz var. Bu sezon 2. Amatör Lig'e bu arkadaşlarımızın gelişimine katkı sağlamak izin katıldık. Her türlü imkansızlığa karşın mutlu bir ekibimiz var. Takımımızı tebrik ediyorum" dedi.


Hiç yorum yok:

Emirhan Kaya'dan Bulvarspor'a veda

Kartal Bulvarspor'un 3. Lig'e çıkan kadrosunun önemli isimlerinden Emirhan Kaya kırmızı-beyazlı ekiple yollarını ayırdı.