Cumartesi, Haziran 25, 2022

İstanbul 1. Amatör Lig 25 Haziran 2022 Cumartesi Sonuçları



İstanbul 1. Amatör Lig'de çiftli gruplarda sezon bugün oynanacak maçlarla sona erdi...
 



2. GRUP
16.00 Esenyurtspor-Alibeyspor (Esenyurt Bld) 1-2
16.00 Yalıköyspor-Dağyenicespor (Karacaköy) 0-3 h (Yalıköy maçta 6 kişiye düştü)
16.00 Gazitepespor-Arnavutköyspor (S.Ortaköy) 3-0
--.-- Çiftlikköyspor-Güzelcespor 0-3 h
--.-- Yeşilbayırspor-Subaşıspor 3-0 h


4. GRUP
16.00 Merkezefendispor-Bereketlispor (Merkezefendi) 4-0
16.00 Teraziderespor-25 Çatspor (B.Paşa Bld) 1-8
16.00 Etiler Kartalspor-Kadırgaspor (İ.İnönü) 0-1 
16.00 Şişli Anadoluspor-Sütlücespor (Y.Tunaoğlu) 1-4
--.-- Sarıyer FSM-Rumeli İY 0-3 h



6. GRUP
16.00 Güngörenspor-Bağcılar İSTOÇ (İBB B.Paşa) 12-11
18.00 Muradiye GB-Merkez Kayaşehirspor (İ. İnönü) 5-5
18.00 Yeşiltepespor-HR Paşaspor (H.Doğan) 0-0
--.-- Reşitpaşaspor-Arena Olimpik GSK 3-0 h
--.-- Erzincanspor-Gayretspor 0-3 h



8. GRUP
16.00 Şafak 76 SK-GOP Şemsipaşaspor (Mahmutbey) 3-4
16.00 Kastamonuspor-Şirinevlerspor (Mimarsinan) 1-1
16.00 İTÜ-Öz Alibeyköyspor (İTÜ Ayazağa) 3-2
16.00 Çeliktepespor-İzzetpaşaspor (Seyrantepe) 3-2
--.-- Sefaköyspor-Altın Aslarspor 0-3 h



10. GRUP
14.00 B.Paşa Demirspor-Yeşilkentspor (B.Paşa Bld) 3-1
17.00 Karadolapspor-Kumkapı Sarıçubuk (Karadolap) 0-1
--.-- Zaferspor-Kent Yıldızspor 3-0 h
--.-- 1863 Boğaziçi SK-Sanayi Mahallesi SK 0-3 h
--.-- Sultanmuratspor-Hasköyspor 0-3 h


12. GRUP
17.00 Esenayspor-Neslişahspor (Kemerburgaz) 0-4
17.00 T.Tayfunspor-Zeytinburnuspor (Beyoğlu) 1-0
17.00 Filizspor-Trabzon 1453 SK (S.Kartal) 2-1'ken konuk ekip sahadan çekildi
--.-- Bahçeköyspor-Y.S.Selimspor 3-0 h
--.-- Etilerspor-Harmantepespor 0-3 h



14. GRUP
14.00 Esenler Turgutreis-Trabzonspor (İBB B.Paşa) 8-1
14.00 Ateştuğlaspor-Davutpaşaspor (Mahmutbey) 1-1
16.00 MŞ Paşaspor-Yıldırım Bosnaspor (Örnektepe) 4-2
16.00 Esentepe Adıyaman-Emirganspor (Zara Ekinli) 3-4


16. GRUP
16.00 KK Mevlanaspor-Pınarspor (Gazi Mahallesi) 0-3
16.00 Merterspor-S.Kartalspor (İl Özel İdare) 2-4
16.00 Vardarspor-Avcılar GB (N.Sevik) 6-3
--.-- Sultançiftliğispor-Fatih Görkem Atletik 3-0 h


18. GRUP
17.00 İnkılapbirspor-Esenkentspor (Ümraniye Bld) 7-1
17.00 Küçükbakkalköyspor-Taşdelenspor (Esatpaşa) 4-3
17.00 B.Yeşilbağlarspor-Erenköy Acarspor (Çamlık) 1-0
--.-- Onayspor-Haydarpaşaspor 3-0 h
--.-- Altınordu İY-Yenişehir Kartalları SK h-h



20. GRUP
11.00 Ataşehirgücü-Girne Gençlik (Esatpaşa) 2-4
14.00 Kavakpınarspor-Bostancıspor (Kaynarca) 4-1
15.00 Sultanbeylispor-Şilespor (Sultanbeyli Bld) 4-1
15.00 Hekimbaşıspor-İshaklıspor (Ümraniye Bld) 1-4
15.00 İcadiyespor-Heybeliadaspor (Beylerbeyi) 1-2


22. GRUP
16.00 Çiğdemspor-Adalarspor (Paşabahçe) 4-0
16.00 İçerenköy İY-Maltepe Yıldızspor (Yenisahra) 1-6
16.00 P.Kavakpınarspor-İstanbul Esnafspor (Kaynarca) 1-2
--.-- Öz Karacaahmetspor-Acıbademspor 3-0 h

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Hekimbaşı 1-4 ishaklı

Furkan Er Karacaahmet Aygen ile anlaştı

  Geçtiğimiz sezon Kocasinanspor forması giyen ara transfer döneminde klasman grubu ekiplerinden Albayrakspor'a transfer olan forvet oyu...