Pazar, Haziran 26, 2022

Türkiye U16 Şampiyonası 2. Kademe Sonuçları



Türkiye U16 Şampiyonası ikinci kademe maçlarının sonuçları haberimizde...

ATAKUM BELEDİYESPOR, ŞANLIURFA BB, KURTKÖYSPOR VE BAĞLARBAŞISPOR DÖRTLÜ FİNALE KALDI

Nevşehir Grubu: 
4 Eylülspor (Sivas), Adana Kanaryaspor (Adana), Atakum Belediyespor (Samsun), Gaziantep Futbol Gelişim (Gaziantep), Kadıköyspor (Samsun), Selçuklu Belediyespor (Konya)

23.06 15:00 Adana Kanaryaspor-Kadıköyspor (Nevşehir Gazi) 0-0
23.06 17:00 4 Eylülspor-Gaziantep Futbol Gelişim (Nevşehir Gazi) 1-0
24.06 15:00 Atakum Belediyespor-Gaziantep Futbol Gelişim (Nevşehir Gazi) 3-2
24.06 17:00 Selçuklu Belediyespor-Adana Kanaryaspor (Nevşehir Gazi) 2-0
25.06 15:00 Kadıköyspor-Selçuklu Belediyespor (Nevşehir Gazi) 1-1
25.06 17:00 4 Eylülspor-Atakum Belediyespor (Nevşehir Gazi) 1-5

Final
26.06 11:00 Selçuklu Bld-Atakum Bld (Nevşehir Gazi) 0-5

Bingöl Grubu:
Elazığ İl Özel İdarespor (Elazığ), Güroymakspor (Bitlis), Şanlıurfa BŞB (Şanlıurfa), Van GSİM (Van), Yomraspor (Trabzon)

23.06 15:30 Van GSİM-Yomraspor (Bingöl Şehir) 0-3
23.06 17:30 Şanlıurfa BŞB-Güroymakspor (Bingöl Şehir) 3-0
24.06 17:00 Elazığ İl Özel İdarespor-(Şanlıurfa BŞB-Güroymakspor) (Bingöl Şehir) 3-1
25.06 15:30 Güroymakspor-(Şanlıurfa BŞB-Güroymakspor) (Bingöl Şehir)
25.06 17:30 Yomraspor-Van GSİM (Bingöl Şehir) 2-1

Final
26.06 11:00 Yomraspor-Şanlıurfa BB (Bingöl Şehir) 0-0 (3-4 p)

Balıkesir Grubu: 
Aydın Yıldızspor (Aydın), Ilıca Belediyespor (Antalya), Kurtköyspor (İstanbul), Kuşadası Küçükadaspor (Aydın), Salihlispor (Manisa), Selimiyespor (İstanbul)

23.06 16:00 Kuşadası Küçükadaspor-Ilıca Belediyespor (Burhaniye Spor Toto) 4-0
23.06 18:00 Selimiyespor-Aydın Yıldızspor (Burhaniye Spor Toto) 4-2
24.06 16:00 Kurtköyspor-Ilıca Belediyespor (Burhaniye Spor Toto) 1-1
24.06 18:00 Salihlispor--Aydın Yıldızspor (Burhaniye Spor Toto) 2-0
25.06 16:00 Kuşadası Küçükadaspor-Kurtköyspor (Burhaniye Spor Toto) 0-1
25.06 18:00 Selimiyespor-Salihlispor (Burhaniye Spor Toto) 2-0

Final
26.06 18:00 Kurtköyspor-Selimiyespor (Burhaniye Spor Toto) 3-0

Düzce Grubu:
Bağlarbaşıspor (İstanbul), Harmanlıkspor (Sakarya), Pidosan Yahyalarspor (Ankara), Yaşamkent İlklerspor (Ankara)

24.04 16:00 Bağlarbaşıspor-Harmanlıkspor (Şıralık) 1-0
24.06 18:00 Pidosan Yahyalarspor-Yaşamkent İlklerspor (Şıralık) 0-2
25.06 16:00 Yaşamkent İlklerspor-Bağlarbaşıspor (Şıralık) 1-2
25.06 18:00 Harmanlıkspor-Pidosan Yahyalarspor (Şıralık) 3-0
26.06 17:00 Bağlarbaşıspor-Pidosan Yahyalarspor (Şıralık) 3-1 
26.06 17:00 Yaşamkent İlklerspor-Harmanlıkspor (Nurettin Zafer) 3-1

1 yorum:

FUTBOL BİLGİNİ dedi ki...

Bence bu Belediye takımlarına ayrılan kaynaklar çok daha değerli biçimde kullanılmalı. Böyle takımlar yüzünden Belediyeler zarar ediyor, bağlı bulundukları ilçe insanlarından çıkan paralar boş yere harcanıyor. Belediye takımları olmasa da olur. Ayrıca diğer futbol kulüpleri bunlar kadar kaynağa sahip olmadığından orantısız bir güçle mücadele vermek zorunda kalıyor.

Furkan Er Karacaahmet Aygen ile anlaştı

  Geçtiğimiz sezon Kocasinanspor forması giyen ara transfer döneminde klasman grubu ekiplerinden Albayrakspor'a transfer olan forvet oyu...