Çarşamba, Ekim 14, 2020

Beşiktaş'a amatör kümeden pilot takım


Mehmet Ekşi’yi altyapının başına getirerek atılım yapan Beşiktaş Yönetimi, bir süre önce Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde pilot takımı arayışlarına başlamıştı. Siyah-Beyazlılar ilk pilot takımlarını buldular.

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurul pilot takım için Avcılar Tahtakale Kartalları Spor Kulübü Başkanı Yılmaz Canpolat ile anlaşmaya vardı. İmza töreninde konuşan altyapı koordinatörü Mehmet Ekşi, “Genç ve yetenekli futbolcularımızı Avcılar Tahtakale Kartalları’nda tecrübe kazanacak” diye konuştu. Beşiktaş gibi büyük bir camia ortak hareket edecekleri heyecanlı olduklarını vurgulayan Yılmaz Canpolat, “Kulübümüz Beşiktaş’ın her zaman yanında olacak” diye konuştu. 

Canpolat bu oluşuma katkı sunan başta Beşiktaş Kulüp Başkanı Ahmet Nur Çebi’ye, kendilerine her zaman destek olan Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli ve Tahtakale Mahalle Muhtarı ve kulübün onursal başkanı Serkan Vatansever’e de ayrıca teşekkür ettiğini söyledi.

Haber: Yılmaz Aktepe

BU YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

SÜPER LİG'İN AMATÖR KÜME KÖKENLİ İSİMLERİ

ZİRVEDEN DİBE: BAL'DAN TRAJİK ŞEKİLDE DÜŞEN 15 KULÜP

BÖLGESEL AMATÖR LİG'DE SEZONUN EN'LERİ

Hiç yorum yok:

Türkiye Kupası statüsünde alt lig takımlarına büyük darbe

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu kura çekimi, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu'nda bugün yap...